Tento online obchod používá cookies k některým užitečným funkcím. Bez použití cookies jsou možnosti internetového obchodu omezené. Pokud nesouhlasíte, klikněte sem. x

Absolut vodka Facet 0,7l

Zoom

Absolut vodka Facet 0,7l

Kód: 10252
Absolut Facet je limitovaná edice podzim 2016. Představujeme Vám nejnovější limitovanou edici – Absolut Facet. Symbolizuje odlišné a neočekávané úhly nočního života, povzbuzuje Vaše noci, aby se staly #AbsolutNights – nejlepší věc, která v...
Obsah alkoholu: 40 %

max. množství objednávky: 2x 1 ks

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18ti let

doručení: rozvoz po Praze a Messenger ČR

Absolut Facet je limitovaná edice podzim 2016. Představujeme Vám nejnovější limitovanou edici – Absolut Facet.
Symbolizuje odlišné a neočekávané úhly nočního života, povzbuzuje Vaše noci, aby se staly #AbsolutNights – nejlepší věc, která vznikne z modré.

Absolut Facet následuje a oslavuje tradici představování limitovaných edic na konci roku charakteristické výjimečnými designy. Tento rok čerpá inspiraci z optických hranolů a fazet. Asymetrický vzor fazet symbolizuje neočekávané aspekty nočního života.

Absolut Vodka se vyrábí stále na jednom jediném místě a to ve švédském Ahusu. Licenční výroba nepřipadá v úvahu, protože veškeré suroviny (pšenice, voda atd.) pocházejí z blízkého okolí destilérky. K uspokojení chutí co nejširšího spektra konzumentů se vyrábí v mnoha příchutích, například citron, mandarinka, grepfruit, vanilka či papričky jalapeňos. Design lahve kopíruje tradiční lékovky, které se ve Švédsku používají již 250 let. Stejně tak byl převzat i přímý popis na skle. Proč tento čistý a průzračný poklad schovávat za vinětu?!
% alkoholu 40 %
Značka zboží Absolut
Objem produktu 0,7 l
Počet kusů v balení 6

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, také koupili:

Napsat komentář k produktu

Pro napsání recenze musíte být přihlášen(a).
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.