Tento online obchod používá cookies k některým užitečným funkcím. Bez použití cookies jsou možnosti internetového obchodu omezené. Pokud nesouhlasíte, klikněte sem. x

Diplomático Ambassador Selection 0,7l

Zoom

Diplomático Ambassador Selection 0,7l

Kód: 10957
Diplomático Ambassador Selection 14 Aňos je třtinový tmavě zlatavý rum, který zraje v sudech z amerického bílého dubu, kde předtím zrál bourbon, dvanáct roků. Další dva roky pak dozrává v sudech po Španělském sherry Pedro Ximénez. Teprve p...
Obsah alkoholu: 47 %

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18ti let

doručení: rozvoz po Praze a Messenger ČR

Diplomático Ambassador Selection 14 Aňos je třtinový tmavě zlatavý rum, který zraje v sudech z amerického bílého dubu, kde předtím zrál bourbon, dvanáct roků. Další dva roky pak dozrává v sudech po Španělském sherry Pedro Ximénez. Teprve potom má rum tu nejvyšší kvalitu a správnou chuť. Aby se zachovala kvalita takto zralého rumu, je stáčen do lahví přímo ze sudů. Při výrobě se nepoužívá karamel ani jiná dochucovadla. Chuť tohoto rumu má nádech ořechů, rozinek a portského. Diplomático Ambassador je destilován v celoměděných zařízeních z "panenského medu" prvotřídní cukrové třtiny s obsahem šedesáti procent cukru.

Roční produkce Ambassadoru je odhadována na cca 1600 lahví. Každá lahev má své výrobní číslo a zátky lahve jsou máčeny ve zlatě.

Rumový mistr Tito Cordero z Venezuelské palírny Destilerías Unidas S. A. označil "Ambassadora" za své celoživotní dílo: "Chci, aby sloužil jako velvyslanec všech našich rumů." Tito Cordero nezačínal u rumů, ale u nafty. Oženil se s rodačkou z Lary, a jak prozradil britskému časopisu Class Magazine, má raději chuť rumu než ropy. O tom přesvědčil všechny odborníky z branže, když byl v roce 2013 v Londýně oceněn titulem "Rum Master 2011".
% alkoholu 47 %
Značka zboží Diplomático
Země původu Venezuela
Objem produktu 0,7 l
Počet kusů v balení 2

Napsat komentář k produktu

Pro napsání recenze musíte být přihlášen(a).
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.