Tento online obchod používá cookies k některým užitečným funkcím. Bez použití cookies jsou možnosti internetového obchodu omezené. Pokud nesouhlasíte, klikněte sem. x

Don Papa Art 0,7l - tuba

Zoom

Don Papa Art 0,7l - tuba

Kód: 10316
Don Papa Art je druhá limitovaná edice pro rok 2017 znázorňuje vítězné dílo umělecké soutěže pořádané již druhým rokem značkou Don Papa. Soutěž vyhrála s dílem pojmenovaným „Field Notes for Papa Isio“ filipínská umělkyně Henrielle Pagkaliwa...
Obsah alkoholu: 40 %

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18ti let

Don Papa Art je druhá limitovaná edice pro rok 2017 znázorňuje vítězné dílo umělecké soutěže pořádané již druhým rokem značkou Don Papa. Soutěž vyhrála s dílem pojmenovaným „Field Notes for Papa Isio“ filipínská umělkyně Henrielle Pagkaliwangan, jediná žena ve finále a z finalistů zároveň nejmladší. Její dílo, malované perem, inkoustem a akvarelem na plátně, vypráví příběh filipínského festivalu MassKara, zachycuje symboliku přírodní historie ostrova Negros a života, který na něm existuje.

Don Papa je prémiová malá dávka rumu z ostrova Negros Occidental (Filipíny). Je destilován z nejkvalitnější cukrové třtiny na světě. Předtím než se smíchá v dokonalost, zraje 7 let v dubových sudech v předhůří hor Kanlaon.

Negros Occidental je a vždy byl třtinovým králem Filipín. Díky perfektní kombinaci klimatu, polohy a bohaté vulkanické půdy na ostrově, je Negros ideálně vhodný pro produkci cukrové třtiny.

Kde je cukrová třtina, tam najdete i rum. A kde je rum, tam najdete i Don Papa.

Ucítíte lehkou a ovocnou vůni a na patře jemnou a lahodnou příchuť. Jantarové zbarvení Don Papa vytváří dlouhý a drsný závěr a nabízí bohatou příchuť vanilky, medu a kandovaného ovoce.

Don Papa Rum nebo jen Don byl inspirován příběhem jednoho neznámého hrdiny Filipínské revoluce: Dionsio Magbuleas, lépe známý místními jako "Papa" Isio, který byl původně předákem na cukrové plantáži. Papa Isio - léčitel, šaman, jasnovidec, rebel a vůdce hnutí Babaylanes - hrál klíčovou roli během Filipínské revoluce na konci 19. století. Jeho odvaha a vedení byla obdivována při osvobozování Negros ze španělské nadvlády. Tento čin nakonec vedl k získání nezávislosti jeho milované země.

Don Papa Rum reprezentuje vlastnosti Papa Isio při získávání nezávislosti - statečnost, nedostatek úcty a smysl pro spravedlnost. Byl vytvořen roku 2011 a nyní je připraven ke konzumaci. Tímto vás Don zve k převratu vašich zkušeností v pití rumu.
% alkoholu 40 %
Značka zboží Don Papa
Země původu Filipíny
Objem produktu 0,7 l
Počet kusů v balení 6

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, také koupili:

Napsat komentář k produktu

Pro napsání recenze musíte být přihlášen(a).
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.