Tento online obchod používá cookies k některým užitečným funkcím. Bez použití cookies jsou možnosti internetového obchodu omezené. Pokud nesouhlasíte, klikněte sem. x

Jack Daniels Master Distiller No.2 - 0,7l

Zoom

Jack Daniels Master Distiller No.2 - 0,7l

Kód: 11394
Jedná se omezenou sběratelskou sérii Jack Daniel´s. Číslo lahve 2. je další v pořadí unikátní edice Jack Daniel´s Master Distiller, která bude mít celkem sedm lahví. Číslo 2 je věnováno období 1911 – 1941, kdy synovec Jacka Danielse, Lem M...
Obsah alkoholu: 43 %

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18ti let

doručení: rozvoz po Praze a Messenger ČR

Jedná se omezenou sběratelskou sérii Jack Daniel´s. Číslo lahve 2. je další v pořadí unikátní edice Jack Daniel´s Master Distiller, která bude mít celkem sedm lahví. Číslo 2 je věnováno období 1911 – 1941, kdy synovec Jacka Danielse, Lem Motlow, vlastnil tuto destilérku.
Jeho bratr Jess Motlow v roce 1911 zdědil titul Master Distiller a pokračoval tak ve výrobě po svém strýci. Jessi Motlowi je také věnována tato lahev z unikátní edice.
Jess Motlow předal funkci Maaster Distillera v roce 1941 následovníkovi Lemu Tolleymu a odešel do důchodu. Zemřel roku 1957.

V roce 1947 zemřel majitel destilérky Lem Motlow a odkázal ji svým čtyřem synům. Ale to je již příběh pro lahev s číslem 3.

Každá tato lahev má své unikátní číslo.

Lihovar Jacka Daniela je nejstarším registrovaným lihovarem v zemi a byl zařazen mezi národní historické památky. Licenci získal lihovar v roce 1866 a od té doby pokračuje ve výrobě staré srkací Tennessee whiskey přesně tím způsobem, jakým ji tenkrát v roce 1866 vyráběl pan Jack. Zůstává tak věrný jasnému mottu svého zakladatele: "Každý den vyrábíme naši whiskey, jak nejlépe umíme."
% alkoholu 43 %
Značka zboží Jack Daniels
Objem produktu 0,7 l
Počet kusů v balení 6

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, také koupili:

Napsat komentář k produktu

Pro napsání recenze musíte být přihlášen(a).
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.