Tento online obchod používá cookies k některým užitečným funkcím. Bez použití cookies jsou možnosti internetového obchodu omezené. Pokud nesouhlasíte, klikněte sem. x

Jameson sv. Patrik 1l - edice 2016

Zoom

Jameson sv. Patrik 1l - edice 2016

Kód: 11359
Limitovanou edici Jameson St. Patrick 2016 vytvořil James Earley, který vnesl jeho rodinou historii skrz jeho unikátní vitrážový styl lahve. Desing byl inspirován mosty Dublinu, oslavuje spojení s městem a celým světem. Oslavte i vy den...
Obsah alkoholu: 40 %

max. množství objednávky: 1x 1 ks

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18ti let

doručení: rozvoz po Praze a Messenger ČR

Limitovanou edici Jameson St. Patrick 2016 vytvořil James Earley, který vnesl jeho rodinou historii skrz jeho unikátní vitrážový styl lahve. Desing byl inspirován mosty Dublinu, oslavuje spojení s městem a celým světem.

Oslavte i vy den Sv. Patrika limitovanou edicí lahve designovanou dublinským pouličním umělcem Jamesem Earlym. Etiketa vypráví příběh o spojení mezi lidmi Dublinu a jejich městem. James viděl, že ikonické mosty Dublinu reprezentují toto spojení. Viděl, že jsou fyzickými strukturami, které spojují město, tak dobré, jako reprezentace městských duší spojujících dublinskou minulost a přítomnost.

Lahev je milující poctou městu, které bylo dlouho domovem Jamesonovi a Jamesovi.

Jameson má velmi lehké a příjemné aroma, s trochou vody se uvolňuje vůně medové plástve a sluncem rozpáleného dřeva. Ovšem vůně slibuje mnohem více, než člověk ve skutečnosti dostane. Nalitý ve sklenici má barvu lipového čaje s medem. Chuťově je Jameson značně plochý a nevýrazný, nasládlá chuť je doprovázena krátkým nahořklým dřevitým dozvukem. Ve vůni i chuti lze vystopovat náznaky sherry. Pije se velmi dobře, má vazký, olejovitý charakter.
% alkoholu 40 %
Značka zboží Jameson
Objem produktu 1 l
Počet kusů v balení 12

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, také koupili:

Napsat komentář k produktu

Pro napsání recenze musíte být přihlášen(a).
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.