Tento online obchod používá cookies k některým užitečným funkcím. Bez použití cookies jsou možnosti internetového obchodu omezené. Pokud nesouhlasíte, klikněte sem. x

Jameson sv. Patrik 1l - edice 2018

Zoom

Jameson sv. Patrik 1l - edice 2018

Kód: 10384
Limitovanou edici Jameson St. Patrick 2018 vytvořila porvé v celé řadě edicí žena Claudine O’Sullivan. Ke spolupráci si přizvala fotografa Leonna Warda a designéra Alexe Mellona. Inspirovali se postavami irské mytologie Fianna. Není to j...
Obsah alkoholu: 40 %

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18ti let

doručení: rozvoz po Praze a Messenger ČR

Limitovanou edici Jameson St. Patrick 2018 vytvořila porvé v celé řadě edicí žena Claudine O’Sullivan. Ke spolupráci si přizvala fotografa Leonna Warda a designéra Alexe Mellona. Inspirovali se postavami irské mytologie Fianna.

Není to jen láhev whiskey
Každý den svatého Patrika připomínáme naše irské dědictví prostřednictvím spolupráce s jedněmi z nejlepších umělců a ilustrátorů, které Irsko může nabídnout. Každý rok se jeden design umělce spolu s jeho jménem objeví vedle Johna Jamesona na limitované lahvi dne svatého Patrika.

Jameson má velmi lehké a příjemné aroma, s trochou vody se uvolňuje vůně medové plástve a sluncem rozpáleného dřeva. Ovšem vůně slibuje mnohem více, než člověk ve skutečnosti dostane. Nalitý ve sklenici má barvu lipového čaje s medem. Chuťově je Jameson značně plochý a nevýrazný, nasládlá chuť je doprovázena krátkým nahořklým dřevitým dozvukem. Ve vůni i chuti lze vystopovat náznaky sherry. Pije se velmi dobře, má vazký, olejovitý charakter.
% alkoholu 40 %
Značka zboží Jameson
Objem produktu 1 l
Počet kusů v balení 12

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, také koupili:

Napsat komentář k produktu

Pro napsání recenze musíte být přihlášen(a).
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.