Tento online obchod používá cookies k některým užitečným funkcím. Bez použití cookies jsou možnosti internetového obchodu omezené. Pokud nesouhlasíte, klikněte sem. x

Tullamore DEW Phoenix 0,7l

Produkt 34 Od 34
Zoom

Tullamore DEW Phoenix 0,7l

Kód: 11237
Tullamore D.E.W. Phoenix ztělesňuje významnou historii města Tullamore, které v roce 1785 postihla zničující nehoda balónu. Následný požár málem město zničil, ale neuvěřitelně posílil morálku jeho obyvatel, kteří si od té doby do erbu města...
Obsah alkoholu: 55 %

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18ti let

Tullamore D.E.W. Phoenix ztělesňuje významnou historii města Tullamore, které v roce 1785 postihla zničující nehoda balónu. Následný požár málem město zničil, ale neuvěřitelně posílil morálku jeho obyvatel, kteří si od té doby do erbu města umístili právě fénixe. Díky jejich optimismu zažilo město v dalších desetiletích renesanci a založení palírny Tullamore D.E.W. v roce 1829.

Tato limitovaná edice představuje třikrát destilovaný blend všech tří druhů irské whiskey: zlaté obilné whiskey, sladové a čisté pot still whiskey. Charakterizuje ji vysoký podíl pot still whiskey, jež zrála v sudech po oloroso sherry, a podíl alkoholu 55 %. Tullamore D.E.W. Phoenix patří mezi středně plné whiskey, výrazné podtóny sherry jsou v harmonické rovnováze s příchutěmi pot still whiskey.

Vůně: Je zpočátku hřejivá a kořenitá, následuje bohatá vůně karamelu a vanilky. Charakterisktické tóny listí a sladovitosti Tullamore D.E.W. doplňuje hluboké aroma spáleného dubu a náznak ořechů, jež Tullamore D.E.W. propůjčují sudy po sherry.

Chuť: Tato silnější whiskey vás díky vyššímu obsahu alkoholu pošimrá na jazyku a zanechá na něm chuť typickou pro pot still whiskey. Pokud do ní přidáte kapku vody, uvolní se sladká karamelová chuť, delikátní květinové podtóny a dubové třísloviny.

Závěr: Dlouhotrvající a hřejivý. Harmonie sladkosti oloroso sherry a kořenitých krémových tónů pot still whiskey.
% alkoholu 55 %
Značka zboží Tullamore
Objem produktu 0,7 l
Počet kusů v balení 6

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, také koupili:

Napsat komentář k produktu

Pro napsání recenze musíte být přihlášen(a).
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.