Tento online obchod používá cookies k některým užitečným funkcím. Bez použití cookies jsou možnosti internetového obchodu omezené. Pokud nesouhlasíte, klikněte sem. x

Diplomático Reserva Exklusiva 0,7l - Suitcase

Zoom

Diplomático Reserva Exklusiva 0,7l - Suitcase

Kód: 10413
Diplomático Reserva Exclusiva v originálním dárkovém balení v plechové krabici, jejíž design inspirovaly staré cestovní kufry. Diplomatico Reserva exclusiva je blendem rumů vyrobených výhradně na kotlíkových destilačních zařízeních a zra...
Obsah alkoholu: 40 %
ks

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18ti let

doručení: rozvoz po Praze a Messenger ČR

Diplomático Reserva Exclusiva v originálním dárkovém balení v plechové krabici, jejíž design inspirovaly staré cestovní kufry.

Diplomatico Reserva exclusiva je blendem rumů vyrobených výhradně na kotlíkových destilačních zařízeních a zrajících v průměru 12 let. Je sladký, s ovocnou chutí, což je charakteristické pro všechny rumy Diplomatico, avšak obsahuje ještě vyšší koncentraci a intenzivnější chuť. Jedná se o výjimečný rum určený k pomalému upíjení, který se stal hitem pro všechny milovníky rumů od svého uvedení na trh.

Držitel ocenění „Best of Category“ v kategorii rumů zrajících 9–15 let – International Rum Festival 2008, Ybor City, Tampa, Florida.
% alkoholu 40 %
Značka zboží Diplomático
Země původu Venezuela
Objem produktu 0,7 l
Počet kusů v balení 6

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, také koupili:

Napsat komentář k produktu

Pro napsání recenze musíte být přihlášen(a).
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.