Tento online obchod používá cookies k některým užitečným funkcím. Bez použití cookies jsou možnosti internetového obchodu omezené. Pokud nesouhlasíte, klikněte sem. x

Russian Standard Original 0,5l

Zoom

Russian Standard Original 0,5l

Kód: 10387
Na přípravě receptury vodky Russian Standard se podílela Ruská Vědecká Společnost, zabývající se výzkumem v oblasti potravinářství, neboť hlavním úkolem při výrobě tohoto mimořádného produktu bylo dosažení prvotřídní světové kvality. Tato...
Obsah alkoholu: 40 %
ks

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18ti let

doručení: rozvoz po Praze a Messenger ČR

Na přípravě receptury vodky Russian Standard se podílela Ruská Vědecká Společnost, zabývající se výzkumem v oblasti potravinářství, neboť hlavním úkolem při výrobě tohoto mimořádného produktu bylo dosažení prvotřídní světové kvality.
Tato instituce znovuobjevila výsledky práce slavného vědce D.I. Mendělejeva z roku 1894, který předsedal Carské vládní radě, zodpovědné za normy a receptury pro výrobu té nejlepší ruské vodky.

Snoubením mnohasetleté tradice výroby vodky v Rusku s možnostmi soudobých technologii se podařilo oživit recepturu, na kterou byli předkové právem nesmírně hrdí a která plně vyhovuje carské normě kvality - „ Ruskému Standartu“. Recepturu vodky, jejíž chuťové vlastnosti posunují standart, vůči němuž se ostatní vodky poměřují.

Vodka Russian Standard je připravena tradičním způsobem z komponentů pouze té nejvyšší možné kvality.
- nejlepších odrůd pšenice z centrální oblasti Ruska
- čistá, nedestilovaná, měkká voda ze severních oblastí Ruska, která je trpělivou filtrací dovedena k dokonalosti.

Filtrace Vodky Russian Standard Original se provádí skrze filtry z březového dřevěného uhlí.

Vodka Russian Standard je nejenom skvělá vodka, ale i nesmírně stylový produkt, který vizuálně navazuje na nejlepší ruské tradice a který stojí vysoko nad tzv. tradičními výrobky sovětské éry.
Balení Vodky Russian Standard bylo navrženo panem Petersem z londýnské designerské dílny Identica Ltd., která je tvůrcem mnoha slavných mezinárodně známých značek. Prolisy na povrchu lahve, zdůrazněné tvarem etikety připomínají tvar věží na ruských pravoslavných chrámech. Tvar lahve je stylizován do tvaru gigantického kremelského zvonu Kolokolu.
Podpis D.I. Mendělejeva a erbovní znak na přední straně etikety ilustrují bohaté dědictví na něž vodka Russian Standard navazuje.

Jak se má správně servírovat a pít vodka?
Webové stránky Muzea Vodky z Petrohradu říkají, že se kvalitní vodka nemá servírovat namražená, ale že se má pít při teplotě +8C až +10C. Z ruských vodek jsou to prý pouze vodky Flagman a právě Russian Standard.
Vychutnejte si Vodku Russian Standard malými doušky, vpusťte ji na jazyk a poválejte po patře. Polkněte a nechte hrdlem volně stoupat čistou dochuť této nevšední vodky.
% alkoholu 40 %
Značka zboží Russian Standard
Objem produktu 0,5 l
Počet kusů v balení 12

Napsat komentář k produktu

Pro napsání recenze musíte být přihlášen(a).
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.