Tento online obchod používá cookies k některým užitečným funkcím. Bez použití cookies jsou možnosti internetového obchodu omezené. Pokud nesouhlasíte, klikněte sem. x

Cointreau 0,7l

Zoom

Cointreau 0,7l

Kód: 10493
Cointreau - francouzský pomerančový likér, jehož vznik se datuje rokem 1849. Jeho přesná receptura je držena v tajnosti, jde však v zásadě o spojení neutrálního lihu s výluhy kůry hořkých haitských pomerančů a dalších citrusových plodů z Br...
Obsah alkoholu: 40 %

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18ti let

Cointreau - francouzský pomerančový likér, jehož vznik se datuje rokem 1849. Jeho přesná receptura je držena v tajnosti, jde však v zásadě o spojení neutrálního lihu s výluhy kůry hořkých haitských pomerančů a dalších citrusových plodů z Brazílie a Španělska. Hotový likér se nechává po nějaký čas uležet.

Tip na drink:

Cointreau Fizz:
Ingredience: 50 ml Cointreau, polovina limetky, 100 ml soda.
Příprava: Naplňte sklenici ledem, vymačkejte do ní polovinu limetky, přidejte Cointreau a doplňte sodou. Ozdobte plátky limetky.

Margarita:
Ingredience 2 cl Cointreau, 4 cl Tequila, 2 cl fresh lime, led.
Příprava: Okraj sklenice namočíme do citronové či limetkové šťávy a poté ponoříme do soli. To dodá Margaritě tu správnou jedinečnou chuť. Všechny ingredience vložíme do připraveného shakeru a důkladně promícháme. Poté vzniklý koktejl nalijeme do sklenice Margarita přes sítko. Koktejl dozdobíme plátkem čerstvé limetky.
% alkoholu 40 %
Objem produktu 0,7 l
Počet kusů v balení 6

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, také koupili:

Napsat komentář k produktu

Pro napsání recenze musíte být přihlášen(a).
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.