Tento online obchod používá cookies k některým užitečným funkcím. Bez použití cookies jsou možnosti internetového obchodu omezené. Pokud nesouhlasíte, klikněte sem. x

Magners cider 0.33l

Zoom

Magners cider 0.33l

Kód: 15168
Magners cider je irský cider. Tradiční cider je zkvašený jablečný mošt s ruzným obsahem alkoholu. Svými vlastnostmi se řadí do kategire long drinks. Ovocná chuť, jantarová barva a jemné bublinky! Cider je alkoholický nápoj, který vzni...
Obsah alkoholu: 4.5 %

(podej po násobcích: 24x 1 ks)

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18ti let

doručení: rozvoz po Praze a Messenger ČR

Magners cider je irský cider.

Tradiční cider je zkvašený jablečný mošt s ruzným obsahem alkoholu. Svými vlastnostmi se řadí do kategire long drinks. Ovocná chuť, jantarová barva a jemné bublinky!

Cider je alkoholický nápoj, který vzniká kvasným procesem jablečného moštu. Někdy je používán i mošt z hrušek. Ten je známý pod názvem "perry".

Druhy ciderů jsou odlišeny nejen příchutí, ale i různými stupni alkoholu. V cideru typu Cider Doux je hranice alkoholu do 3%. Maximální je pak 8% alkoholu a to u ciderů klasických. Tento nápoj se význačuje zlatavou, někdy lehce zakalenou barvou.

Jablečný cider je populárním nápojem ve Velké Británii, Belgii, Francii, Jižní Africe, US, Austrálii and Irsku. Hruškový cider najdete na pultech spíše ve Skandinávii – Švédsku.

Cider byl znovuobjeven a zpopularizován nejen v Evropě, ale i v USA.

Charakteristické chuťě všech druhů ciderů se mohou dramaticky lišit. Od sladkých po velice suché. Mohou být jemně zakalené s usazeninami, až čiré a průhledné. Rozdíly v barvě jsou příčinou rozdílných způsobů filtrování během procesu odšťavňování a fermentace. Můžete se setkat s jemně perlivými až neperlivými cidery. Perlivé jsou více rozšířené.
% alkoholu 4.5 %
Objem produktu 0,33 l
Počet kusů v balení 24

Napsat komentář k produktu

Pro napsání recenze musíte být přihlášen(a).
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.