Tento online obchod používá cookies k některým užitečným funkcím. Bez použití cookies jsou možnosti internetového obchodu omezené. Pokud nesouhlasíte, klikněte sem. x

Strongbow Dark Fruit 0,4l plech

Zoom

Strongbow Dark Fruit 0,4l plech

Kód: 15095
Strongbow je vyroben z 12 nejlepších jablečných odrůd, které jsou nejvhodnější právě pro cider typický hořkosladkou chutí. Ať již ho pijete doma nebo v baru, vždy nejlépe chutná s ledem. Strongbow cider je nejprodávanější cider na světě....
Obsah alkoholu: 4.5 %

prodej po násobcích: 24x 1 ks

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18ti let

doručení: rozvoz po Praze a Messenger ČR

Strongbow je vyroben z 12 nejlepších jablečných odrůd, které jsou nejvhodnější právě pro cider typický hořkosladkou chutí. Ať již ho pijete doma nebo v baru, vždy nejlépe chutná s ledem.

Strongbow cider je nejprodávanější cider na světě. Strongbow bezkonkurenčně patří mezi nejoblíbenější značky cideru vyhledávanými zákazníky po celém světě. Strongbow je nejprodávanější značkou siceru ve Velké Británii. Roční prodeje Strongbow se rovnají cca 1 celkového objemu prodeje ciderů na ostrovech.

Název Strongbow zdělil po normanském rytíři Richardovi de Clare (také Earl of Pembroke). Ten si přezdívku Strongbow (tzn silný luk) vysloužil svým uměním manipulace s lukem.
Tradiční cider je zkvašený jablečný mošt s ruzným obsahem alkoholu. Svými vlastnostmi se řadí do kategire long drinks. Ovocná chuť, jantarová barva a jemné bublinky!

Charakteristické chuťě všech druhů ciderů se mohou dramaticky lišit. Od sladkých po velice suché. Mohou být jemně zakalené s usazeninami, až čiré a průhledné. Rozdíly v barvě jsou příčinou rozdílných způsobů filtrování během procesu odšťavňování a fermentace. Můžete se setkat s jemně perlivými až neperlivými cidery. Perlivé jsou více rozšířené.

Složení: voda, jablečná šťáva z koncentrátu, glukózo-fruktózový sirup, barvivo: karamel, kyselina: kyselina jablečná, oxid uhličitý, antioxidant: disiřičitan draselný, přírodní.

Alergeny: disiřičitan draselný.
% alkoholu 4.5 %
Značka zboží Strongbow
Objem produktu 0,4 l
Počet kusů v balení 24

Napsat komentář k produktu

Pro napsání recenze musíte být přihlášen(a).
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.