Tento online obchod používá cookies k některým užitečným funkcím. Bez použití cookies jsou možnosti internetového obchodu omezené. Pokud nesouhlasíte, klikněte sem. x

Hoegaarden white 0,33l

Produkt 1 Od 5
Zoom

Hoegaarden white 0,33l

Kód: 15094
Přírodně zakalené, pšeničné pivo s příjemnou, slámově žlutou barvou a překvapivě osvěžující, osobitou chutí s obsahem alkoholu 4,9%. Tajemství této sladce nakyslé a zároveň kořeněné chuti spočívá v kombinaci použitých ingrediencí, ve kte...
Obsah alkoholu: 4 %
x 24 ks
1 bal = 24 ks | 33,50 Kč/ks je skladem

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18ti let

doručení: rozvoz po Praze a Messenger ČR

Přírodně zakalené, pšeničné pivo s příjemnou, slámově žlutou barvou a překvapivě osvěžující, osobitou chutí s obsahem alkoholu 4,9%.

Tajemství této sladce nakyslé a zároveň kořeněné chuti spočívá v kombinaci použitých ingrediencí, ve které se tradičně používaná pšenice, ječmen, chmel a pramenitá voda střetávají s pikantností přidávaného koriandru a pomerančové kůry.

Přírodní charakter piva Hoegaarden je dán postupem, při němž pivo není filtrováno a kdy dochází k dokvašování piva v sudech a lahvích. Tím je zajištěn přechod všeho dobrého z použitých ingrediencí přímo do sklenice piva Hoegaarden.

Hoegaarden pochází ze stejnojmenné vesnice Hoegaarden v Belgii a kořeny jeho tradiční a unikátní výroby sahají do roku 1445, kdy se toto pivo začalo vařit z místních surovin. Na konci 19. století bylo ve vesničce o 2000 obyvatelích 35 pivovarů, ale pod silnou konkurencí piv ležáckého typu postupně mizely a v roce 1957 byl uzavřen poslední. Naštěstí byla originální receptura piva Hoegaarden znovuobjevena v roce 1963 mlékařem Pierrem Celisem a v průběhu dalších 30 let se rozšířila do celého světa.

Hoegaarden white je ochucené svrchně kvašené pšeničné pivo, dokvašované v lahvi, s obsahem alkoholu 4,9 %.
Sladce nakyslá a zároveň kořeněná chuť, tolik odlišná od současných ležáků, je stále oblíbená a rodí se bez filtrace, přirozeným dokvašováním v sudech a láhvích.

Je to velmi osvěžující pivo s jemnou hořkostí, rozeznatelnou chutí koriandru a náznakem pomeranče.

Složení: voda, ječný slad, pšenice, chmel, cukr, koriandr, pomerančová kůra, oxid uhličitý.

Alergeny: ječný slad, pšenice.
% alkoholu 4 %
Objem produktu 0,33 l
Počet kusů v balení 24

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, také koupili:

Napsat komentář k produktu

Pro napsání recenze musíte být přihlášen(a).
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.