Tento online obchod používá cookies k některým užitečným funkcím. Bez použití cookies jsou možnosti internetového obchodu omezené. Pokud nesouhlasíte, klikněte sem. x

Guinness Stout Draught 0,44l plech

Produkt 3 Od 3
Zoom

Guinness Stout Draught 0,44l plech

Kód: 15005
Nejpopulárnější světový STOUT - svrchně kvašené tmavé pivo. Irský stout s delikátní hořkosladkou chutí díky vysokému podílu praženého ječmene. Hustá krémová pěna je vytvářena lavinových efektem díky speciální plechovce s tlakovou patronou....
Obsah alkoholu: 4.2 %

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18ti let

Nejpopulárnější světový STOUT - svrchně kvašené tmavé pivo.
Irský stout s delikátní hořkosladkou chutí díky vysokému podílu praženého ječmene. Hustá krémová pěna je vytvářena lavinových efektem díky speciální plechovce s tlakovou patronou. Nejoblíbenější stout na světě s tradicí více než 250 let.

Vyrábí se od roku 1759, kdy si Arthur Guinness pronajal v Dublinu malý pivovar a začal vařit pivo. pod svým jménem. Zprvu to bylo svrchně kvašené pivo tzv. ALE, ale posléze přešel k výrobě tmavého piva - "porteru", v té době velmi oblíbeného u vrátných v Covent Garden v Londýně (angl. porter - vrátný ). Protože se jednalo o velmi silné, tuhé pivo vžil se pro něj název "stout" (angl. stout - podsaditý).

Dnes je Guinness šestým největším pivovarem na světě a zaměstnává 12 500 lidí, svoje produkty "vaří" v 50 státech světa a prodává je ve 150. Každý den se vypije 10 milionů sklenic tohoto piva. V kategorii stout je podíl Guinnesse 80% celosvětové produkce. Od roku 1992, kdy byl představen první irský pub podle jednotné koncepce, jich bylo k dnešku otevřeno s pomocí Guinnesse celkem 1800 v 50 různých zemích. I když se to zdá neuvěřitelné má méně kaloriii než sklenice polotučného mléka nebo pomerančového džusu.

A jen tak mimochodem, Guinnessova kniha rekordů, dnes zřejmě nejprodávanější kniha světa, je opravdu součástí tohoto pivovarského gigantu.

Složení: voda, slad, ječmen, pražený ječmen, chmel, kvasnice.

Alergeny: obiloviny (lepek).
% alkoholu 4.2 %
Značka zboží Guinness
Objem produktu 0,44 l
Počet kusů v balení 24

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, také koupili:

Napsat komentář k produktu

Pro napsání recenze musíte být přihlášen(a).
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.