Tento online obchod používá cookies k některým užitečným funkcím. Bez použití cookies jsou možnosti internetového obchodu omezené. Pokud nesouhlasíte, klikněte sem. x

Clausthaler Classic 0,33l - plech

Produkt 1 Od 3
Zoom

Clausthaler Classic 0,33l - plech

Kód: 15138
Clausthaler, průkopník mezi nealkoholickými pivy je víc než kterákoli jiná světová značka synonymem skutečného požitku bez obsahu alkoholu! Ze široké nabídky příchutí piva Clausthaler si vybere opravdu každý milovník piva. K dostání jsou va...

prodej po násobcích: 24x 1 ks

doručení: rozvoz po Praze a Messenger ČR

Clausthaler, průkopník mezi nealkoholickými pivy je víc než kterákoli jiná světová značka synonymem skutečného požitku bez obsahu alkoholu! Ze široké nabídky příchutí piva Clausthaler si vybere opravdu každý milovník piva. K dostání jsou varianty Classic, Extra Herb a Lemon.

Značka Clausthaler díky svým zkušenostem ví, jak se nejlépe pohybovat na dynamickém trhu s nealkoholickými pivy a obstát v porovnání s konkurencí.V současné době vyváží své pivodo více jak 50 zemí světa díky čemuž se právem řadí mezi silné globální hráče.

Pivo Clausthaler se vyrábí unikátní metodou, při které je prvotní proces kvašení předčasně přerušen a opětovné kvašení poté probíhá při nižší teplotě. Výsledkem je nezaměnitelné aroma, plná chuť a pěna s obzvláště vysokou stabilitou – kvality, na kterých stojí značka Clausthaler.

Clausthaler obsahuje velmi nízké procento alkoholu - 0,45 %, což splňuje evropskou hranici pro nealkoholická piva, která je stanovena na 0,5 %. S minimem alkoholu je tak dosaženo maximum požitku.
Značka zboží Clausthaler
Objem produktu 0,33 l
Počet kusů v balení 24

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, také koupili:

Napsat komentář k produktu

Pro napsání recenze musíte být přihlášen(a).
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.