Tento online obchod používá cookies k některým užitečným funkcím. Bez použití cookies jsou možnosti internetového obchodu omezené. Pokud nesouhlasíte, klikněte sem. x

Stará žitná Myslivecká Selection 0,7l

Zoom

Stará žitná Myslivecká Selection 0,7l

Kód: 10703
Stará žitná myslivecká je zcela unikátním ryze českým nápojem, jehož historie sahá do začátku 16. století. Základ Staré žitné myslivecké tvoří pečlivě vybraný žitný destilát, který zraje v dubových sudech společně s přírodními výluhy ze suš...
Obsah alkoholu: 40 %

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18ti let

Stará žitná myslivecká je zcela unikátním ryze českým nápojem, jehož historie sahá do začátku 16. století. Základ Staré žitné myslivecké tvoří pečlivě vybraný žitný destilát, který zraje v dubových sudech společně s přírodními výluhy ze sušeného ovoce. Přesné složení a poměry těchto přísad jsou po staletí pečlivě střeženy.

Chuť: Komplexní, výjimečně jemná se svůdnou chutí po vanilce, dokončení je sladké s dozvukem žita. Zraje 4 roky a následně vybrané sudy další 3 roky.
Selection zraje celkem 7 let v dubových sudech. Nejprve ušlechtilý destilát zraje ve vybraných sudech z bílého dubu 4 roky. Posléze je tento destilát smíchán s přírodními výluhy ze sušeného ovoce a znovu uložen do dubových sudů na dobu třech let. Výsledkem je jedinečná jemná chuť whiskového charakteru s hřejivým dozvukem sadového ovoce a vůní po vanilce.

Doslova gentlemanská záležitost.

Složení: žitný destilát, přírodní macerát z ovoce dle originální receptury Stará myslivecká,barvivo: karamel
% alkoholu 40 %
Značka zboží Stará Myslivecká
Objem produktu 0,7 l
Počet kusů v balení 6

Napsat komentář k produktu

Pro napsání recenze musíte být přihlášen(a).
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.