Tento online obchod používá cookies k některým užitečným funkcím. Bez použití cookies jsou možnosti internetového obchodu omezené. Pokud nesouhlasíte, klikněte sem. x

Jack Daniels Master Distiller No.1 - 0,7l

Zoom

Jack Daniels Master Distiller No.1 - 0,7l

Kód: 11185
Jedná se omezenou sběratelskou sérii Jack Daniel´s. Číslo lahve 1. odstartovalo tuto unikátní edici Jack Daniel´s Master Distiller, která se bude skládat ze sedmi lahví. V každé z lahví se představí bohatá historie nejstarší americké regist...
Obsah alkoholu: 43 %

max. množství objednávky: 1x 1 ks

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18ti let

doručení: rozvoz po Praze a Messenger ČR

Jedná se omezenou sběratelskou sérii Jack Daniel´s. Číslo lahve 1. odstartovalo tuto unikátní edici Jack Daniel´s Master Distiller, která se bude skládat ze sedmi lahví. V každé z lahví se představí bohatá historie nejstarší americké registrované destilerky. Číslo 1 je věnováno zlatému věku značky, kdy Jack Daniels položil základy kvalitního zpracování této Tennessee Whiskey a stal se legendou. Zlatá barva na etiketě je proto více než symbolická.

Každá lahev má své unikátní číslo.

Jack Daniel's není bourbon – je to TENNESSEE WHISKEY. Předtím, než je Jack Daniel's whiskey umístěna do čerstvě vypálených dubových sudů, aby vyzrála, prokapává pomaličku – kapku po kapce – tři metry silnou, natěsnanou vrstvou dřevěného uhlí (vypáleného z tvrdého dřeva javoru cukrového). Tento speciální postup propůjčuje Jack Daniel's Tennessee Whiskey její vzácnou jemnost. A právě tento zvláštní krok - zjemňování pomocí dřevěného uhlí - dělá z whiskey Jack Daniel's onu Tennessee Whiskey.

Lihovar Jacka Daniela je nejstarším registrovaným lihovarem v zemi a byl zařazen mezi národní historické památky. Licenci získal lihovar v roce 1866 a od té doby pokračuje ve výrobě staré srkací Tennessee whiskey přesně tím způsobem, jakým ji tenkrát v roce 1866 vyráběl pan Jack. Zůstává tak věrný jasnému mottu svého zakladatele: "Každý den vyrábíme naši whiskey, jak nejlépe umíme."
% alkoholu 43 %
Značka zboží Jack Daniels
Objem produktu 0,7 l
Počet kusů v balení 6

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, také koupili:

Napsat komentář k produktu

Pro napsání recenze musíte být přihlášen(a).
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.