Tento online obchod používá cookies k některým užitečným funkcím. Bez použití cookies jsou možnosti internetového obchodu omezené. Pokud nesouhlasíte, klikněte sem. x

Jack Daniels Master Distiller No.6 - 0,7l

Zoom

Jack Daniels Master Distiller No.6 - 0,7l

Kód: 10442
Pouze sedmi lidem bylo svěřeno výrobní tajemství nejznámější americké destilérky Jack Daniel's a každému z těchto lidí je věnována speciální sběratelská edice Master Distiller. Každá lahev má na své zadní straně unikátní číslo, které můžete...
Obsah alkoholu: 43 %

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18ti let

doručení: rozvoz po Praze a Messenger ČR

Pouze sedmi lidem bylo svěřeno výrobní tajemství nejznámější americké destilérky Jack Daniel's a každému z těchto lidí je věnována speciální sběratelská edice Master Distiller. Každá lahev má na své zadní straně unikátní číslo, které můžete zaregistrovat přímo na stránkách výrobce a získat tak certifikát o vlastnictví.

Šestá lahev sběratelské edice Jack Daniel´s Master Distiller je věnována období 1988 - 2008, kdy zastával funkci master distillera Jimmy Bedford. Stejně jako zakladatel Jack Daniels byl i Jimmy Bedford farmář a odborník na whisky, tudíž si byl vědom důležitosti silných kořenů. Whisky vyráběl stejně jako Jack, věrný kořenům a hodnotám společnosti. V průběhu více než 20 let u společnosti se Bedford stal nejen master distillerem, ale také hlavním ambasadorem, vedl semináře a odborné degustace.

Jimmy Bedford představil první nové značky Jack Daniel's za více než sto let" - Gentleman Jack, který se dvakrát překapává přes dřevěné uhlí a Jack Daniel's Single Barrel, který zraje v nejvyšších patrech skladu, přibližně o dva až tři roky déle než ostatní druhy whiskey.

Další lahev s pořadím no.7 bude věnována - Jeff Arnett – 2008 -

Lihovar Jacka Daniela je nejstarším registrovaným lihovarem v zemi a byl zařazen mezi národní historické památky. Licenci získal lihovar v roce 1866 a od té doby pokračuje ve výrobě staré srkací Tennessee whiskey přesně tím způsobem, jakým ji tenkrát v roce 1866 vyráběl pan Jack. Zůstává tak věrný jasnému mottu svého zakladatele: "Každý den vyrábíme naši whiskey, jak nejlépe umíme."
% alkoholu 43 %
Značka zboží Jack Daniels
Objem produktu 0,7 l
Počet kusů v balení 6

Napsat komentář k produktu

Pro napsání recenze musíte být přihlášen(a).
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.