Tento online obchod používá cookies k některým užitečným funkcím. Bez použití cookies jsou možnosti internetového obchodu omezené. Pokud nesouhlasíte, klikněte sem. x

Jameson sv. Patrik 1l - edice 2017

Zoom

Jameson sv. Patrik 1l - edice 2017

Kód: 11446
Limitovanou edici Jameson St. Patrick 2017 vytvořil Steve McCarthy's. Není to jen láhev whiskey Každý den svatého Patrika připomínáme naše irské dědictví prostřednictvím spolupráce s jedněmi z nejlepších umělců a ilustrátorů, které Ir...
Obsah alkoholu: 40 %

max. množství objednávky: 2x 1 ks

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18ti let

doručení: rozvoz po Praze a Messenger ČR

Limitovanou edici Jameson St. Patrick 2017 vytvořil Steve McCarthy's.

Není to jen láhev whiskey
Každý den svatého Patrika připomínáme naše irské dědictví prostřednictvím spolupráce s jedněmi z nejlepších umělců a ilustrátorů, které Irsko může nabídnout. Každý rok se jeden design umělce spolu s jeho jménem objeví vedle Johna Jamesona na limitované lahvi dne svatého Patrika.

Designér
Tento rok byl design lahve navržen místním umělcem Stevem McCarthym, který propojil historický a současný Dublin jeho vlastním osobitým stylem. Objevte více o tomto muži níže.

Inspirace
Stevova práce je často inspirována hrou se slovy, díky které je tento Ir známý. Design se soustředí na vznik irského rčení "chancing your arm", které se mezinárodně překládá jako podstoupení rizika za účelem získání něčeho, co člověk chce.

Příběh Steva McCarthyho / Limitovaná edice lahve Jameson
Pokud příběh Johna Jamesona něco dokazuje, odměňuje Dublin ty, kteří se drží irského rčení "chance their arm".
Místní umělec Steve McCarthy se inspiroval středověkým původem tohoto rčení, což vytvořilo odkaz žijící dodnes.

Jameson má velmi lehké a příjemné aroma, s trochou vody se uvolňuje vůně medové plástve a sluncem rozpáleného dřeva. Ovšem vůně slibuje mnohem více, než člověk ve skutečnosti dostane. Nalitý ve sklenici má barvu lipového čaje s medem. Chuťově je Jameson značně plochý a nevýrazný, nasládlá chuť je doprovázena krátkým nahořklým dřevitým dozvukem. Ve vůni i chuti lze vystopovat náznaky sherry. Pije se velmi dobře, má vazký, olejovitý charakter.
% alkoholu 40 %
Značka zboží Jameson
Objem produktu 1 l
Počet kusů v balení 12

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, také koupili:

Napsat komentář k produktu

Pro napsání recenze musíte být přihlášen(a).
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.