Tento online obchod používá cookies k některým užitečným funkcím. Bez použití cookies jsou možnosti internetového obchodu omezené. Pokud nesouhlasíte, klikněte sem. x

Tullamore DEW 10YO Single Malt 0,7l

Zoom

Tullamore DEW 10YO Single Malt 0,7l

Kód: 10817
Tullamore D.E.W 10 let single malt whiskey přináší důstojnou součást nespoutané historie Tullamore D.E.W., když jakožto jediná existující irská single malt whiskey zraje ve čtyřech druzích sudů: po bourbonu, oloroso sherry, portském a madei...
Obsah alkoholu: 40 %

max. množství objednávky: 1x 1 ks

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18ti let

doručení: rozvoz po Praze a Messenger ČR

Tullamore D.E.W 10 let single malt whiskey přináší důstojnou součást nespoutané historie Tullamore D.E.W., když jakožto jediná existující irská single malt whiskey zraje ve čtyřech druzích sudů: po bourbonu, oloroso sherry, portském a madeiře.
Tato výrazná single malt whiskey zraje deset let a na závěr je umístěna do sudů po bourbonu, suchém oloroso sherry, portském a madeiře. Zrání v těchto speciálně zvolených sudech dodává whiskey její výjimečnou chuť, která je mezi irskými whiskey naprosto unikátní a volá po dalším objevování.

Vůně: Neobvyklá kombinace zemitosti a tropického ovoce, přinášející divoký kontrast ananasu, čerstvě posečené trávy a spáleného dřeva.

Chuť: Komplexní kombinace ovoce jako ananas, meruňky s náznakem hrozinek a dokonce fíků a výrazné chuti dřeva.

Závěr: Závěr přináší úžasnou zemitost s kombinací bohatých ovocných tónů meruněk a sultánek.

% alkoholu 40 %
Značka zboží Tullamore
Objem produktu 0,7 l
Počet kusů v balení 6

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, také koupili:

Napsat komentář k produktu

Pro napsání recenze musíte být přihlášen(a).
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.