Tento online obchod používá cookies k některým užitečným funkcím. Bez použití cookies jsou možnosti internetového obchodu omezené. Pokud nesouhlasíte, klikněte sem. x

Disinfekto 5l

Zoom

Disinfekto 5l

Kód: 40058
Tekutý dezinfekční prostředek pro hygienickou čistotu všech povrchů. Bez chlóru. Nezanechává skvrny. Šetrný k povrchům s květinovou vůní a s prokázaným baktericidním a fungicidním účinkem. Návod k použití: Užití:Na dezinfekci a čištění p...

doručení: rozvoz po Praze a Messenger ČR

Tekutý dezinfekční prostředek pro hygienickou čistotu všech povrchů. Bez chlóru. Nezanechává skvrny. Šetrný k povrchům s květinovou vůní a s prokázaným baktericidním a fungicidním účinkem.

Návod k použití: Užití:Na dezinfekci a čištění ploch a předmětů se používá 50 ml přípravku na 1 litr vody při době působení 5 minut nebo dozaschnutí. Opláchněte po užití. Při silném znečištění nechte neředěný prostředek působit alespoň 3 minuty a poté opláchněte pitnou vodou.

Složení: N-alkyl(C12-16)dimethylbenzylamoniumchlorid 1,5 g /100 ml vody/ Neionogenní povrchově akti2,5 g /100 ml (2-ethoxymethylethoxy)propanol 2,5 g / 100ml Parfém Barviva Demineralizovaná voda do100 g.
Značka zboží Madel
Objem produktu 5 l
Počet kusů v balení 2

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, také koupili:

Napsat komentář k produktu

Pro napsání recenze musíte být přihlášen(a).
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.