Tento online obchod používá cookies k některým užitečným funkcím. Bez použití cookies jsou možnosti internetového obchodu omezené. Pokud nesouhlasíte, klikněte sem. x

Coca cola light 0,5l - PET

Zoom

Coca cola light 0,5l - PET

Kód: 20009
Ochranná známka Coca-Cola byla na nový produkt rozšířena poprvé v roce 1982, kdy byla na trh uvedena light verze Coke. Nový nápoj si na některých trzích lidé oblíbili pod názvem Coca-Cola light, jinde jako diet Coca-Cola. Je oblíbený předev...

prodej po násobcích: 12x 1 ks

doručení: pouze rozvoz po Praze

Ochranná známka Coca-Cola byla na nový produkt rozšířena poprvé v roce 1982, kdy byla na trh uvedena light verze Coke. Nový nápoj si na některých trzích lidé oblíbili pod názvem Coca-Cola light, jinde jako diet Coca-Cola. Je oblíbený především mezi mladými lidmi ve věku 20 až 30 let, kteří žijí nezávislým životem a vychutnávají příjemné chvíle všedních dnů.

Pro svůj velký mezinárodní úspěch obdržela Coca-Cola light v roce 1990 od časopisu Advertising Age titul "Značka desetiletí". Coca-Cola light, je dnes nejpopulárnějším nízkoenergetickým nealkoholickým nápojem na celém světě, a její prodej se díky expanzi zdravého životního stylu neustále rozšiřuje. Mezi produkty společnosti dnes figuruje jako třetí nejprodávanější výrobek.

Složení: voda, oxid uhličitý, barvivo: E 150d, kyseliny: kyselina fosforečná a kyselina citronová, sladidla: cyklamát sodný, acesulfam K a aspartam, přírodní aroma včetně kofeinu. Obsahuje zdroj fenylalaninu.
Značka zboží Coca cola
Objem produktu 0,5 l
Počet kusů v balení 12

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, také koupili:

Napsat komentář k produktu

Pro napsání recenze musíte být přihlášen(a).
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.