Tento online obchod používá cookies k některým užitečným funkcím. Bez použití cookies jsou možnosti internetového obchodu omezené. Pokud nesouhlasíte, klikněte sem. x

Fanta pomeranč ZERO 0,5l - PET

Zoom

Fanta pomeranč ZERO 0,5l - PET

Kód: 20235
Fanta Zero je verze Fanty, ale bez přidaného cukru. Odborníci na výživu vytvořili Fantu s přirozenou chutí ovoce bez přidaného cukru, vyjma toho, který se přirozeně vyskytuje ve většině ovocných šťáv. Fanta byla prvním nealkoholickým náp...

doručení: pouze rozvoz po Praze

Fanta Zero je verze Fanty, ale bez přidaného cukru. Odborníci na výživu vytvořili Fantu s přirozenou chutí ovoce bez přidaného cukru, vyjma toho, který se přirozeně vyskytuje ve většině ovocných šťáv.

Fanta byla prvním nealkoholickým nápojem po Coca-Cole, kterou The Coca-Cola Company začala distribuovat. Původní Fantu s pomerančovou příchutí vyvinula za války v roce 1941 dceřiná společnost v Německu, kdy stroje, suroviny ani koncentrát potřebný k výrobě Coca-Coly nebyly k dispozici. Po několika letech výroby v Německu byl v roce 1955 v italské Neapoli jménu vdechnut nový život. Ve Spojených státech byla Fanta uvedena na trh v roce 1960. Od té doby se jméno tohoto nealkoholického nápoje pomerančové chuti rozšířilo na 125 různých ovocných příchutí.

Mezi sycenými nealkoholickými nápoji pomerančové chuti stojí Fanta na prvním místě celosvětového žebříčku a vlastní tak celou třetinu světového trhu. Nápoj oblíbený většinou mezi mladší generací je k dostání ve 189 zemích. 40% veškerého prodeje se uskutečňuje v Evropě, nejvíce Fanty se ve světě zkonzumuje v Německu, Brazílii, Mexiku, Thajsku a Japonsku. V okruhu mladých je dnes Fanta po celém světě známá jako "chutný" a "zábavný" nápoj. V České republice je dnes kromě Fanty pomeranč velmi populární také Fanta citrón, Fanta light a Fanta divoká malina. Za svůj úspěch vděčí mimo jiné i sloganu "Bavte se s přáteli!" Dnes je Fanta celosvětově čtvrtým nejprodávanějším výrobkem Coca-Cola Company.

Složení: Voda, pomerančová šťáva z koncentrátu (3%), oxid uhličitý, kyselina: kyselinacitronová , extrakt z citrusů, sladidla: cyklamát sodný, acesulfam K a aspartam,příroční pomerančové aroma s jinými přírodními aromaty, antioxidant: kyselinaaskorbová, barvivo: karoteny, stabilizátor:guma guar.
Značka zboží Fanta
Objem produktu 0,5 l
Počet kusů v balení 12

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, také koupili:

Napsat komentář k produktu

Pro napsání recenze musíte být přihlášen(a).
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.