Tento online obchod používá cookies k některým užitečným funkcím. Bez použití cookies jsou možnosti internetového obchodu omezené. Pokud nesouhlasíte, klikněte sem. x

Kofola Malina 0,5l - PET

Zoom

Kofola Malina 0,5l - PET

Kód: 20080
Kofola je populární nealkoholický nápoj, jehož základ tvoří 14 látek přírodního charakteru. Má jedinečné aroma a nižší obsah cukru a kofeinu oproti jiným kolovým nápojům. Kofola® si jako osvěžující nealkoholický nápoj získala své dobré j...

doručení: rozvoz po Praze a Messenger ČR

Kofola je populární nealkoholický nápoj, jehož základ tvoří 14 látek přírodního charakteru. Má jedinečné aroma a nižší obsah cukru a kofeinu oproti jiným kolovým nápojům.

Kofola® si jako osvěžující nealkoholický nápoj získala své dobré jméno během více než čtyřicetileté historie spojené s vynikající chutí a špičkovou kvalitou. Své spřízněnce si získala především svou nenapodobitelnou chutí, která byla vytvořena jedinečným způsobem.

Kofola® vznikla počátkem 60. let v opavském farmaceutickém závodě Galena. Skládá se celkem ze čtrnácti látek přírodního charakteru doplněných o kofein. V porovnání s klasickými kolovými nápoji má Kofola® o třetinu nižší obsah cukru a o polovinu nižší obsah kofeinu. A co je podstatné, neobsahuje kyselinu fosforečnou jako mnohé kolové nápoje. Zkrátka a dobře pravá Kofola® je výjimečná a originální.

Složení: Voda, sirup KOFO (ovocný sirup, cukr, glukóza-fruktózový sirup, voda, karemel-pálený cukr, barvivo E150d, Kyselina: kyselaina citrónová, chlorid sodný,esence pro Kofo - Aroma, bylinny extrakt-přírodní aroma, lékořicový extrakt-přírodní aroma, kofein, konzervant E211), oxid uhličitý, malinová štáva zkoncentrátu (0,1%) aroma.

Výživové údaje: na 100 ml-energetická hodnota 136 kJ/32kcal, tuky< 0,5g z toho mastné kyseliny<0,1g, Sacharidy 8g z toho cukry 8g, Bílkoviny< 0,5g, sůl 0,05g.
Značka zboží Kofola
Objem produktu 0,5 l
Počet kusů v balení 12

Napsat komentář k produktu

Pro napsání recenze musíte být přihlášen(a).
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.