Tento online obchod používá cookies k některým užitečným funkcím. Bez použití cookies jsou možnosti internetového obchodu omezené. Pokud nesouhlasíte, klikněte sem. x

Kofola s guaranou 1l - PET

Zoom

Kofola s guaranou 1l - PET

Kód: 21039
O guaraně již staré brazilské kmeny věděly, že je magickou rostlinou, která mimo jiné působí jako prostředek pro nabytí síly. Účinkuje jako silná káva, ale nepřekyseluje žaludek a povzbuzující účinky navíc přetrvávají dvakrát tak dlouho než...

prodej po násobcích: 6x 1 ks

doručení: pouze rozvoz po Praze

O guaraně již staré brazilské kmeny věděly, že je magickou rostlinou, která mimo jiné působí jako prostředek pro nabytí síly. Účinkuje jako silná káva, ale nepřekyseluje žaludek a povzbuzující účinky navíc přetrvávají dvakrát tak dlouho než u kávy. Právě výtažky této jihoamerické rostliny byly použity do nové Kofoly, která Vám dodá energii při cestování. Kromě toho nová receptura obsahuje o 1 více kofeinu nežli v Kofole Original, který funguje jako stimulátor centrální nervové soustavy, a dočasně potlačuje únavu. Celá receptura je ještě obohacena o vitamín B pro zvýšenou koncentraci, zlepšení paměti a snížení rizika vzniku srdečních chorob.

Kofola je populární nealkoholický nápoj, jehož základ tvoří 14 látek přírodního charakteru. Má jedinečné aroma a nižší obsah cukru a kofeinu oproti jiným kolovým nápojům.

Historie

Kofola® si jako osvěžující nealkoholický nápoj získala své dobré jméno během více než čtyřicetileté historie spojené s vynikající chutí a špičkovou kvalitou. Své spřízněnce si získala především svou nenapodobitelnou chutí, která byla vytvořena jedinečným způsobem.

Kofola® vznikla počátkem 60. let v opavském farmaceutickém závodě Galena. Skládá se celkem ze čtrnácti látek přírodního charakteru doplněných o kofein. V porovnání s klasickými kolovými nápoji má Kofola® o třetinu nižší obsah cukru a o polovinu nižší obsah kofeinu. A co je podstatné, neobsahuje kyselinu fosforečnou jako mnohé kolové nápoje. Zkrátka a dobře pravá Kofola® je výjimečná a originální.
Značka zboží Kofola
Objem produktu 1 l
Počet kusů v balení 6

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, také koupili:

Napsat komentář k produktu

Pro napsání recenze musíte být přihlášen(a).
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.