Tento online obchod používá cookies k některým užitečným funkcím. Bez použití cookies jsou možnosti internetového obchodu omezené. Pokud nesouhlasíte, klikněte sem. x

Organics by Red Bull Tonic water 0,25l sklo

Zoom

Organics by Red Bull Tonic water 0,25l sklo

Kód: 20489
Vyvážená kombinace sladké, hořké a suché chuti. Decentně hořké tóny následované osvěžujícím citronem, zakončené a vyladěné chutí pečlivě vybraných bylin. Red Bull Organics Tonic water patří do rodiny nápojů Red Bull, ale není to energet...

prodej po násobcích: 24x 1 ks

doručení: rozvoz po Praze a Messenger ČR

Vyvážená kombinace sladké, hořké a suché chuti. Decentně hořké tóny následované osvěžujícím citronem, zakončené a vyladěné chutí pečlivě vybraných bylin.

Red Bull Organics Tonic water patří do rodiny nápojů Red Bull, ale není to energetický nápoj. Je to jedinečný nealkoholický nápoj. S koncentrátem z bio citronové šťávy, bylinnými výtažky a chininem – harmonická kombinace sladké, hořké a suché chuti.
ORGANICS by Red Bull jsou vyrobeny z přísad ze 100% přírodních zdrojů a jsou certifikovány BIO logem Evropské Unie.

ORGANICS by Red Bull jsou vyrobeny z alpské vody rakouských a švýcarských hor. Alpy jsou jednou z největších zásobáren pitné vody.
Jemně sladkou chuť všem produktům z řady ORGANICS by Red Bull propůjčuje cukr získávaný z cukrové řepy pěstované v ekologickém zemědělství.
Osvěžující a rafinovaně natrpklá chuť ORGANICS by Red Bull Tonic Water pochází z koncentrátu citronové šťávy ekologicky pěstovaných citronů.

Složení: voda, cukr*, koncentrát citronové šťávy*, oxid uhličitý, přírodní chininové aroma z chininové kůry, přírodní limetkové aroma, přírodní aroma hořkoně. *z ekologického zemědělství.

Výživové údaje: Energie 158 KJ (37 kcal), tuky: 0 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, sacharidy: 8,9 g, z toho cukry: 8,9 g, bílkoviny 0 g, sůl: 0g.

*Uvedené informace se mohou lišit v závislosti na výrobním závodu.
Značka zboží Red Bull
Objem produktu 0,25 l
Počet kusů v balení 24

Napsat komentář k produktu

Pro napsání recenze musíte být přihlášen(a).
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.