Tento online obchod používá cookies k některým užitečným funkcím. Bez použití cookies jsou možnosti internetového obchodu omezené. Pokud nesouhlasíte, klikněte sem. x

Mattoni jemně perlivá 0,5l - PET

Zoom

Mattoni jemně perlivá 0,5l - PET

Kód: 20579
Přírodní minerální voda Mattoni se rodí v panenské přírodě v okolí Karlových Varů. Alespoň jedna polovina denní konzumace tekutin by měla být pokryta minerální vodou, aby byl zaručen dostatečný příjem pro tělo nezbytných minerálů. Mattoni j...

prodej po násobcích: 12x 1 ks

doručení: pouze rozvoz po Praze

Přírodní minerální voda Mattoni se rodí v panenské přírodě v okolí Karlových Varů. Alespoň jedna polovina denní konzumace tekutin by měla být pokryta minerální vodou, aby byl zaručen dostatečný příjem pro tělo nezbytných minerálů. Mattoni je k tomu mimořádně vhodná.

Obsahuje VITACTIVE - jedinečný a vyvážený poměr minerálů a stopových prvků, který způsobuje, že:

• Mattoni je spotřebiteli hodnocena jako nejchutnější, nejprestižnější a nejkvalitnější přírodní minerální voda (zdroj: TNS Factum)
• Mattoni je vhodná ke každodennímu pití, a to po celý rok
• Mattoni je ideální přírodní minerální voda pro dodržování pitného režimu (2 – 3 litry denně)
• Mattoni dodává lidskému tělu cenné minerální a stopové prvky nezbytné pro jeho optimální fungování, a tím příznivě působí na jeho vitalitu
• Mattoni je důležitá mj. pro zdravý vývoj dětí a pro těhotné ženy, které potřebují zvýšený přísun nezbytných minerálů

Pravidelný příjem minerální vody je prospěšný především pro zdravý vývoj dětí, nebo pro těhotné ženy mající větší nároky na denní dávky minerálů. Osteoporóze, která je hrozbou pro stárnoucí populaci, můžeme předcházet několika způsoby, požívání minerální vody je ze všech ten nejpřirozenější.

Minerální voda Mattoni je k dostání také v pěti příchutích-citrón, pomeranč, broskev, grapefruit, a zelené jablko. Příchuť dodává jemnou sladkost a zároveň zachovává typickou svěžest a vyjímečnou minerální kompozici.

Přírodní minerální vodu Mattoni vyhledávají všichni lidé s výrazně aktivním přístupem k životu. Lidé, kteří jsou dynamičtí, racionální, přirození v každé situaci. Pro jejich životní styl je charakteristická snaha zachovat si zdraví, životní svěžest a vitalitu. Mattoni je prestižní značka s výrazným image. Mattoni je vybranou minerální vodou Mezinárodní barmanské asociace (IBA). Mattoni je všude tam, kde to žije.

Značka zboží Mattoni
Objem produktu 0,5 l
Počet kusů v balení 12

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, také koupili:

Napsat komentář k produktu

Pro napsání recenze musíte být přihlášen(a).
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.