Tento online obchod používá cookies k některým užitečným funkcím. Bez použití cookies jsou možnosti internetového obchodu omezené. Pokud nesouhlasíte, klikněte sem. x

Radenska Kraljevi Vrelec 0,75l sklo

Zoom

Radenska Kraljevi Vrelec 0,75l sklo

Kód: 20603
Je stylová. Je hravá. Je svá. Čistá a jemná navenek. Živelná a nezkrotná uvnitř. Minerální voda s přírodními bublinkami, která probudí tvůj spirit a odhalí tvou nespoutanost. Křišťálová čistota napoví, že jejím domovem jsou malebná údolí...
x 6 ks
1 bal = 6 ks | 27,90 Kč/ks na objednání 3 - 5 dnů

doručení: rozvoz po Praze a Messenger ČR

Je stylová. Je hravá. Je svá. Čistá a jemná navenek. Živelná a nezkrotná uvnitř. Minerální voda s přírodními bublinkami, která probudí tvůj spirit a odhalí tvou nespoutanost.

Křišťálová čistota napoví, že jejím domovem jsou malebná údolí sluncem zalitého Slovinska. Jiskrná chuť prozradí, že je přímo z pramene a její bublinky jsou 100% přírodní.
A tři růžová srdce? Reprezentují tři minerální prameny: Královský, Gizelin a Zdraví. Jsou symbolem, jehož tradice sahá do roku 1936, a odkazem, který Radenské zanechal slovinský malíř Milko Bambič.

Složení: Přírodní minerální voda obohacená o oxid uhličitý ze zdroje, bohatá na minerálnísoli.

Výživové údaje: Na+480 + CA2+190 + Mg2+82 + K+75, HACO3 2100-So2/4 97-CU 58-F 0,46.Celkovémnožství rozpuštěných látek 3149mg/l, oxidu uhličitého min.3,5g/l.
Značka zboží Water By Radenska
Objem produktu 0,75 l
Počet kusů v balení 6

Napsat komentář k produktu

Pro napsání recenze musíte být přihlášen(a).
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.