Tento online obchod používá cookies k některým užitečným funkcím. Bez použití cookies jsou možnosti internetového obchodu omezené. Pokud nesouhlasíte, klikněte sem. x

Water By Radenska extra bubbly 0,5l PET

Zoom

Water By Radenska extra bubbly 0,5l PET

Kód: 20092
Je stylová. Je hravá. Je svá. Čistá a jemná navenek. Živelná a nezkrotná uvnitř. Minerální voda s přírodními bublinkami, která probudí tvůj spirit a odhalí tvou nespoutanost. To vše v jedné cool pink láhvi. Extra bubbly nebo little bubbly....
x 12 ks
1 bal = 12 ks | 11,90 Kč/ks je skladem

doručení: rozvoz po Praze a Messenger ČR

Je stylová. Je hravá. Je svá. Čistá a jemná navenek. Živelná a nezkrotná uvnitř. Minerální voda s přírodními bublinkami, která probudí tvůj spirit a odhalí tvou nespoutanost.
To vše v jedné cool pink láhvi. Extra bubbly nebo little bubbly.

Křišťálová čistota napoví, že jejím domovem jsou malebná údolí sluncem zalitého Slovinska. Jiskrná chuť prozradí, že je přímo z pramene a její bublinky jsou 100% přírodní.
A tři růžová srdce? Reprezentují tři minerální prameny: Královský, Gizelin a Zdraví. Jsou symbolem, jehož tradice sahá do roku 1936, a odkazem, který Radenske zanechal slovinský malíř Milko Bambič.

Složení: Přírodní minerální voda obohacená o oxid uhličitý ze zdroje, bohatá na minerálnísoli.

Výživové údaje: Na+480 + CA2+190 + Mg2+82 + K+75, HACO3 2100-So2/4 97-CU 58-F 0,46.Celkovémnožství rozpuštěných látek 3149mg/l, oxidu uhličitého min.3,5g/l.
Značka zboží Water By Radenska
Objem produktu 0,5 l
Počet kusů v balení 12

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, také koupili:

Napsat komentář k produktu

Pro napsání recenze musíte být přihlášen(a).
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.