Tento online obchod používá cookies k některým užitečným funkcím. Bez použití cookies jsou možnosti internetového obchodu omezené. Pokud nesouhlasíte, klikněte sem. x

Red Bull Summer Edition Coconut 0,25l plech

Zoom

Red Bull Summer Edition Coconut 0,25l plech

Kód: 20188
Summer Edition obsahuje ty samé vysoce kvalitní přísady jako Red Bull Energy Drink a má skvělou příchuť kokosu s acai. Nápoj Red Bull® Energy Drink je funkční nápoj s jedinečnou kombinací přísad. Byl vytvořen speciálně pro situace se zvý...
Summer Edition obsahuje ty samé vysoce kvalitní přísady jako Red Bull Energy Drink a má skvělou příchuť kokosu s acai.

Nápoj Red Bull® Energy Drink je funkční nápoj s jedinečnou kombinací přísad. Byl vytvořen speciálně pro situace se zvýšenou duševní a fyzickou zátěží.  
Nápoj Red Bull® Energy Drink osvěžuje tělo i mysl.
 
Nápoj Red Bull ® Energy Drink zvyšuje výkon, zvyšuje soustředěnost a rychlost reakce, zlepšuje bdělost, zlepšuje emoční stav a stimuluje metabolismus.
 
Účinky nápoje Red Bull oceňují na celém světě špičkoví sportovci, odborníci vystavení vysoké pracovní zátěži, aktivní studenti a řidiči na dlouhých cestách.

Složení: voda sacharóza glukóza kyselina (kyselina citrónová) oxid uhličitý taurin (0,4%) regulátor kyselosti (uhličitany sodné, uhličitany hořečnaté) kofein (0,03%) vitamíny (niacin, kyselina pantothenová, B6, B12) aroma barviva (riboflavin, brilantní modř FCF) potravinová barviva (koncentráty mrkve a ibišku).
Značka zboží Red Bull
Objem produktu 0,25 l
Počet kusů v balení 12

Napsat komentář k produktu

Pro napsání recenze musíte být přihlášen(a).
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.