Tento online obchod používá cookies k některým užitečným funkcím. Bez použití cookies jsou možnosti internetového obchodu omezené. Pokud nesouhlasíte, klikněte sem. x

Red Bull Summer Edition Watermelon 0,25l plech

Zoom

Red Bull Summer Edition Watermelon 0,25l plech

Kód: 20615
Red Bull Summer Edition se svěží příchutí vodního melounu. Připraveni na léto? Nápoj Red Bull® Energy Drink je funkční nápoj s jedinečnou kombinací přísad. Byl vytvořen speciálně pro situace se zvýšenou duševní a fyzickou zátěží.   Nápo...

prodej po násobcích: 12x 1 ks

doručení: rozvoz po Praze a Messenger ČR

Red Bull Summer Edition se svěží příchutí vodního melounu. Připraveni na léto?

Nápoj Red Bull® Energy Drink je funkční nápoj s jedinečnou kombinací přísad. Byl vytvořen speciálně pro situace se zvýšenou duševní a fyzickou zátěží.  
Nápoj Red Bull® Energy Drink osvěžuje tělo i mysl.
Nápoj Red Bull ® Energy Drink zvyšuje výkon, zvyšuje soustředěnost a rychlost reakce, zlepšuje bdělost, zlepšuje emoční stav a stimuluje metabolismus.
 
Účinky nápoje Red Bull oceňují na celém světě špičkoví sportovci, odborníci vystavení vysoké pracovní zátěži, aktivní studenti a řidiči na dlouhých cestách.

Složení: Voda, sacharóza, glukoóza, kyselina (kyselina citronová), oxid uhličitý, taurin(0,4%), regulátor kyselosti (citronany sodné), kofein (0,03%), vitamíny (niacin,kyselina pantothenová, B6, B12), aromata, barviva (anthokyany, riboflaviny).
Značka zboží Red Bull
Objem produktu 0,25 l
Počet kusů v balení 12

Napsat komentář k produktu

Pro napsání recenze musíte být přihlášen(a).
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.