Tento online obchod používá cookies k některým užitečným funkcím. Bez použití cookies jsou možnosti internetového obchodu omezené. Pokud nesouhlasíte, klikněte sem. x

Iso Fruit grapefruit 0.5l - plech

Produkt 1 Od 2
Zoom

Iso Fruit grapefruit 0.5l - plech

Kód: 20586
Izotonický nápoj s 8% obsahem ovocné šťávy – s příchutí grapefruit. Vhodné pro sportovce a při zvýšeném tělesném výkonu. Při sportu a zvýšeném tělesném výkonu se člověk zahřívá. Aby nedošlo k přehřátí, potí se, a tím se tělo ochlazuje. P...

prodej po násobcích: 18x 1 ks

doručení: rozvoz po Praze a Messenger ČR

Izotonický nápoj s 8% obsahem ovocné šťávy – s příchutí grapefruit. Vhodné pro sportovce a při zvýšeném tělesném výkonu.

Při sportu a zvýšeném tělesném výkonu se člověk zahřívá. Aby nedošlo k přehřátí, potí se, a tím se tělo ochlazuje. Přitom dochází ke ztrátě tekutin a energie. Ty je třeba tělu opět dodat. ISOFRUIT se řadí do skupiny iontových nápojů, které se dále člení na izotonické, hypertonické a hypotonické podle osmolality. Iontové nápoje přispívají k udržení výkonnosti při delším vytrvalostním fyzickém výkonu a zvyšují vstřebávání vody během fyzického výkonu.

Dávkování:
1–4 balení (0,5 – 2 l) za den, podle stupně fyzické námahy.
1 balení (0,5 l) za den pro děti od 6 let. Výrobek není určen pro do 6 let.
Osmolalita 290±15 % miliosmolů na 1 l nápoje

Energetická hodnota: 134 kJ / 32 kcal
Tuky: 0 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g
Sacharidy: 7,6 g, z toho cukry: 6,5 g
Bílkoviny: 0 g
Sůl: 0,25 g

Vitamíny:
Vitamín B1: 0,22 mg = 20 % referenční hodnoty příjmu
Niacin: 2,7 mg = 17 % referenční hodnoty příjmu
Kyselina pantotenová: 0,9 mg = 15 % referenční hodnoty příjmu
Výše uvedené hodnoty na 100 ml nápoj

Složení: pitná voda, cukr, grapefruitová šťáva (6%) z koncentrátu grapefruitové šťávy, pomerančová šťáva (1%)z koncentrátu pomerančové šťávy, citrónová šťáva (1%) z koncentrátu citronové šťávy, maltodextrin,oxid uhličitý, kyselina: kyselina citrónová, regulátory kyselosti: citrát sodný, citrát draselný, uhličitan hořečnatý, fosforečnan sodný, chlorid vápenatý, chlorid sodný, stabilizátory: karubin, pektin, antioxidant: kyselina askorbová, přírodní aroma, vitamíny (niacin, kyselina pantothenová, vitamín B1).
Značka zboží Iso Fruit
Objem produktu 0,5 l
Počet kusů v balení 12

Napsat komentář k produktu

Pro napsání recenze musíte být přihlášen(a).
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.