Tento online obchod používá cookies k některým užitečným funkcím. Bez použití cookies jsou možnosti internetového obchodu omezené. Pokud nesouhlasíte, klikněte sem. x

Powerade Mountain Blast 0,5l - PET

Produkt 1 Od 1
Zoom

Powerade Mountain Blast 0,5l - PET

Kód: 20296
Powerade Mountain Blast je nesycený nealkoholický izotonický sportovní nápoj s příchutí lesního a tropického ovoce. Jedinečné složení nápoje Powerade bylo vyvinuto s cílem pomoci vám dosáhnout co nejlepšího sportovního výkonu. Pití správn...
x 12 ks
1 bal = 12 ks | 41,50 Kč/ks je skladem

doručení: pouze rozvoz po Praze

Powerade Mountain Blast je nesycený nealkoholický izotonický sportovní nápoj s příchutí lesního a tropického ovoce. Jedinečné složení nápoje Powerade bylo vyvinuto s cílem pomoci vám dosáhnout co nejlepšího sportovního výkonu.
Pití správně připravených sportovních nápojů, jako je izotonický nápoj Powerade (optimální kombinace lehce využitelných sacharidů, minerálů a elektrolytů), před cvičením a během něho vám pomůže předejít dehydrataci a zpozdí nástup svalové únavy, čímž prodlouží váš vrcholový fyzický výkon.

Složení: voda, glukóza, fruktóza, kyselina: kyselina citronová, minerální soli: chlorid sodný, chlorid hořečnatý, chlorid vápenatý a fosforečnan draselný, aroma, regulátor kyselosti: citronany draselné, stabilizátory: arabská guma a glycerolestery dřevných pryskyřic, sladidla: sukralóza a acesulfam K, barvivo: brilantní modř FCF.
Objem produktu 0,5 l
Počet kusů v balení 12

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, také koupili:

Napsat komentář k produktu

Pro napsání recenze musíte být přihlášen(a).
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.