Tento online obchod používá cookies k některým užitečným funkcím. Bez použití cookies jsou možnosti internetového obchodu omezené. Pokud nesouhlasíte, klikněte sem. x

Fever-Tree Ginger Ale 4x0,2l

Zoom

Fever-Tree Ginger Ale 4x0,2l

Kód: 20473
Fever-Tree Ginger Ale je směs 3 různých druhů zázvorového oleje se sycenou pramenitou vodou. V roce 2004 zakladatelé Fever-Tree, Charles Rolls a Tim Warrillow, usoudili, že kvalitní tonik pro přípravu míchaných drinků na trhu chybí. Po m...

prodej po násobcích: 6x 1 ks

doručení: rozvoz po Praze a Messenger ČR

Fever-Tree Ginger Ale je směs 3 různých druhů zázvorového oleje se sycenou pramenitou vodou.

V roce 2004 zakladatelé Fever-Tree, Charles Rolls a Tim Warrillow, usoudili, že kvalitní tonik pro přípravu míchaných drinků na trhu chybí. Po měsících pátrání objevili Charles a Tim v Demokratické republice Kongove střední Africe bohaté chininové plantáže. Zdejší stromy chininovníky produkují )dajně ten nejčistší chinin na světě. V roce 2005 spatřili světlo světa první láhve toniků Fever-Tree, jehož základem je kromě prvotřídního chininu také směs přírodního třtinového cukrua měkké pramenité vody. Dokonale vyvážená chuť Fever-Tree odstartovala v následujících letech doslova boom míchaných nápojů s tonikem po celém světě. ?

Tip na drink:

Centaur Spice
Ingredience: 4cl Rémy Martin V.S.O.P. MCF, 20cl Fever-Tree Ginger Ale, 3 střiky Angostura Bitters, sklenice plná ledu, pomerančová kůra.
Příprava: do vysoké sklenice nalijte 40ml Rémy Martin VSOP a zázvorovou limonádu. Přidejte pár kostek ledu, pár kapek Angostura Bitters a pomerančovou kůru. Zamíchejte a podávejte.

Složení: voda, třtinový cukr, oxid uhličitý, kyselina: kyselina citronová, přírodní aromata, barvivo: karamel.
Značka zboží Fever-Tree
Objem produktu 0,8 l
Počet kusů v balení 6

Napsat komentář k produktu

Pro napsání recenze musíte být přihlášen(a).
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.