Tento online obchod používá cookies k některým užitečným funkcím. Bez použití cookies jsou možnosti internetového obchodu omezené. Pokud nesouhlasíte, klikněte sem. x

Fever-Tree Ginger Beer 4x0,2l

Zoom

Fever-Tree Ginger Beer 4x0,2l

Kód: 20474
Společnost Fever-Tree nalezla dokonalou trojici zázvorů, sníž lze vyrobit nejlepší Ginger Ale a Ginger Beer. V roce 2004 zakladatelé Fever-Tree, Charles Rolls a Tim Warrillow, usoudili, že kvalitní tonik pro přípravu míchaných drinků na...

prodej po násobcích: 6x 1 ks

doručení: rozvoz po Praze a Messenger ČR

Společnost Fever-Tree nalezla dokonalou trojici zázvorů, sníž lze vyrobit nejlepší Ginger Ale a Ginger Beer.

V roce 2004 zakladatelé Fever-Tree, Charles Rolls a Tim Warrillow, usoudili, že kvalitní tonik pro přípravu míchaných drinků na trhu chybí. Po měsících pátrání objevili Charles a Tim v Demokratické republice Kongove střední Africe bohaté chininové plantáže. Zdejší stromy chininovníky produkují )dajně ten nejčistší chinin na světě. V roce 2005 spatřili světlo světa první láhve toniků Fever-Tree, jehož základem je kromě prvotřídního chininu také směs přírodního třtinového cukrua měkké pramenité vody. Dokonale vyvážená chuť Fever-Tree odstartovala v následujících letech doslova boom míchaných nápojů s tonikem po celém světě. ?

Tip na drink:

Jerry & Ginger

Ingredience: 4cl Sailor Jerry Spiced Rum, 20 cl Fever-Tree Ginger Beer, 1cl čerstvá limetková šťáva, sklenice plná ledu, limetka.
Příprava: do vysoké sklenice vložíme kostky ledu až po okraj. Vymačkáme čerstvou šťávu z poloviny limetky. Do 2/3 zalijeme prémiovým mixérem Fever-Tree Ginger Beer. Na závěr přidáme rum Sailor Jerry Spiced. Na okraj vložíme měsíček limetky. Drink servírujeme na koktejlovém ubrousku, spolu s lahvičkou osvěžujícího mixéru ze 3 druhů zázvoru. Před pitím doporučujeme promíchat.

Složení: voda, zázvorový základ (40 %), fruktóza, oxid uhličitý, přírodní aromata, antioxidant: kyselina askorbová.
Značka zboží Fever-Tree
Objem produktu 0,8 l
Počet kusů v balení 6

Napsat komentář k produktu

Pro napsání recenze musíte být přihlášen(a).
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.