Tento online obchod používá cookies k některým užitečným funkcím. Bez použití cookies jsou možnosti internetového obchodu omezené. Pokud nesouhlasíte, klikněte sem. x

Fever-Tree premium indian tonic waterr 4x0,2l

Zoom

Fever-Tree premium indian tonic waterr 4x0,2l

Kód: 20475
Fever-Tree Tonic je přírodní s jedinečně osvěžující chutí a vůní. Směs jemných botanických chutí obohacených vzácnou ingrediencí ručně lisovaného pomerančového oleje z Tanzanie, s pramenitou vodou a nejvyšší kvalitou chininu z Konga. V r...

prodej po násobcích: 6x 1 ks

doručení: rozvoz po Praze a Messenger ČR

Fever-Tree Tonic je přírodní s jedinečně osvěžující chutí a vůní. Směs jemných botanických chutí obohacených vzácnou ingrediencí ručně lisovaného pomerančového oleje z Tanzanie, s pramenitou vodou a nejvyšší kvalitou chininu z Konga.

V roce 2004 zakladatelé Fever-Tree, Charles Rolls a Tim Warrillow, usoudili, že kvalitní tonik pro přípravu míchaných drinků na trhu chybí. Po měsících pátrání objevili Charles a Tim v Demokratické republice Kongove střední Africe bohaté chininové plantáže. Zdejší stromy chininovníky produkují )dajně ten nejčistší chinin na světě. V roce 2005 spatřili světlo světa první láhve toniků Fever-Tree, jehož základem je kromě prvotřídního chininu také směs přírodního třtinového cukrua měkké pramenité vody. Dokonale vyvážená chuť Fever-Tree odstartovala v následujících letech doslova boom míchaných nápojů s tonikem po celém světě. ?

Tip na drink:

Metaxa Suntonic

Ingredience: 4cl Metaxa 5*, 15 cl Fever Tree premium indian tonic water, led, plátek pomeranče.
Příprava: Do sklenice na long drink plné ledu nalijte 4 cl METAXY 5*. Dolijte vychlazeným tonikem a ozdobte plátkem čerstvého pomeranče.

Složení: voda, třtinový cukr, oxid uhličitý, kyselina: kyselina citronová, přírodní aromata, aroma: chinin.
Značka zboží Fever-Tree
Objem produktu 0,8 l
Počet kusů v balení 6

Napsat komentář k produktu

Pro napsání recenze musíte být přihlášen(a).
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.