Tento online obchod používá cookies k některým užitečným funkcím. Bez použití cookies jsou možnosti internetového obchodu omezené. Pokud nesouhlasíte, klikněte sem. x

Robby Bubble hrozno 0,75l

Zoom

Robby Bubble hrozno 0,75l

Kód: 20761
ROBBY BUBBLE - Rychlé špunty- nealkoholický šumivý nápoj s hroznovou šťávou pro děti. Barvu má jako opravdické šampáňo. A je fakt hrooozně, přímo hrozitánsky dobré. Jako čerstvě utržený zralý hrozen. Hrozí hooodně divoká párty! Je vyrob...

doručení: rozvoz po Praze a Messenger ČR

ROBBY BUBBLE - Rychlé špunty- nealkoholický šumivý nápoj s hroznovou šťávou pro děti.
Barvu má jako opravdické šampáňo. A je fakt hrooozně, přímo hrozitánsky dobré. Jako čerstvě utržený zralý hrozen. Hrozí hooodně divoká párty!

Je vyroben z přírodních surovin, s vysokým podílem ovocné složky. Lahve jsou potaženy pestrobarevnou bezpečnostní fólií s výraznými dětskými motivy. Vyrábí se v druzích jahoda, broskev, tropik, jablko a třešeň. Výrobek splňuje nejnáročnější požadavky západoevropského trhu, kvalitu potvrzuje i mimořádně dlouhá, čtyřiadvacetiměsíční záruční doba. Dětské "šampáňo" doprovází nejen dětské oslavy a výročí, ale i spoustu dětských her a soutěží po celém světě. Robby cestovatel je s dětmi všude.

Složení: pitná voda, jablečná šťáva z koncentrátu (11 %), cukr, hroznová šťáva z koncentrátu (1 %), oxid uhličitý, kyselina: kyselina citronová, aroma, konzervant: dimethyldiuhličitan. Podíl ovocné složky: nejméně 12 %.

Výživové údaje: Energetická hodnota 181 kJ/ 43 kcal, sacharidy = 10g na 100ml, z toho curky 10g; Bílkoviny = 0g; Sůl 0,03g na 100ml.
Značka zboží Robby Bubble
Objem produktu 0,75 l
Počet kusů v balení 6

Napsat komentář k produktu

Pro napsání recenze musíte být přihlášen(a).
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.