Tento online obchod používá cookies k některým užitečným funkcím. Bez použití cookies jsou možnosti internetového obchodu omezené. Pokud nesouhlasíte, klikněte sem. x

Robby Bubble malina 0,75l

Zoom

Robby Bubble malina 0,75l

Kód: 20762
ROBBY BUBBLE - Rychlé špunty- nealkoholický šumivý nápoj s malinovou šťávou pro děti. Udělat párty je prostě malina. Stačí pozvat malinového Robbyho. S explodující chutí sladkokyselých čerstvých malin. A pak už jedete bubliny! Je vyrobe...

doručení: rozvoz po Praze a Messenger ČR

ROBBY BUBBLE - Rychlé špunty- nealkoholický šumivý nápoj s malinovou šťávou pro děti.
Udělat párty je prostě malina. Stačí pozvat malinového Robbyho. S explodující chutí sladkokyselých čerstvých malin. A pak už jedete bubliny!

Je vyroben z přírodních surovin, s vysokým podílem ovocné složky. Lahve jsou potaženy pestrobarevnou bezpečnostní fólií s výraznými dětskými motivy. Vyrábí se v druzích jahoda, broskev, tropik, jablko a třešeň. Výrobek splňuje nejnáročnější požadavky západoevropského trhu, kvalitu potvrzuje i mimořádně dlouhá, čtyřiadvacetiměsíční záruční doba. Dětské "šampáňo" doprovází nejen dětské oslavy a výročí, ale i spoustu dětských her a soutěží po celém světě. Robby cestovatel je s dětmi všude.

Složení: Pitná voda, Cukr, Malinová šťáva (2,7 % hm.) z koncentrátu, Oxid uhličitý, Kyselina: kyselina citronová, Ovocné a zeleninové koncentráty (mrkev, černý rybíz, sladký brambor), Aroma, Konzervant: dimethyldiuhličitan, Podíl ovocné složky: nejméně 2,7% hm.
Značka zboží Robby Bubble
Objem produktu 0,75 l
Počet kusů v balení 6

Napsat komentář k produktu

Pro napsání recenze musíte být přihlášen(a).
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.