Tento online obchod používá cookies k některým užitečným funkcím. Bez použití cookies jsou možnosti internetového obchodu omezené. Pokud nesouhlasíte, klikněte sem. x

Robby Bubble meloun 0,75l

Zoom

Robby Bubble meloun 0,75l

Kód: 20763
ROBBY BUBBLE - Rychlé špunty- nealkoholický šumivý nápoj s melounovou šťávou pro děti. Meloun – to je přece chuť léta. Sluníčko, kámoši, pohodaaaa. Tak to rozjeďte ve velkém, přímo dinosauřím, stylu. A odšupuntujte léto kdykoli a kdekoli!...

doručení: rozvoz po Praze a Messenger ČR

ROBBY BUBBLE - Rychlé špunty- nealkoholický šumivý nápoj s melounovou šťávou pro děti.
Meloun – to je přece chuť léta. Sluníčko, kámoši, pohodaaaa. Tak to rozjeďte ve velkém, přímo dinosauřím, stylu. A odšupuntujte léto kdykoli a kdekoli!

Je vyroben z přírodních surovin, s vysokým podílem ovocné složky. Lahve jsou potaženy pestrobarevnou bezpečnostní fólií s výraznými dětskými motivy. Vyrábí se v druzích jahoda, broskev, tropik, jablko a třešeň. Výrobek splňuje nejnáročnější požadavky západoevropského trhu, kvalitu potvrzuje i mimořádně dlouhá, čtyřiadvacetiměsíční záruční doba. Dětské "šampáňo" doprovází nejen dětské oslavy a výročí, ale i spoustu dětských her a soutěží po celém světě. Robby cestovatel je s dětmi všude.

Složení: Pitná voda, jablečná šťáva z koncentrátu (13,5 %), cukr, šťava z černého rybízu z koncentrátu (2 %), melounová šťáva z koncentrátu (1,5 %), oxid uhličitý, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, aroma, konzervant: dimethyldikarbonát.

Výživové údaje: 100ml = 172Kj/40 Kcal, Tuky:0, Sacharidy 10g, z toho cukry 10g, Bílkoviny 0g, Sůl 0,03g.
Značka zboží Robby Bubble
Objem produktu 0,75 l
Počet kusů v balení 6

Napsat komentář k produktu

Pro napsání recenze musíte být přihlášen(a).
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.