Tento online obchod používá cookies k některým užitečným funkcím. Bez použití cookies jsou možnosti internetového obchodu omezené. Pokud nesouhlasíte, klikněte sem. x

Capri-sun Fun Alarm 0,2l

Zoom

Capri-sun Fun Alarm 0,2l

Kód: 20263
CAPRI SUN - nesycený nápoj oblíbený mezi dětmi i dospělými, balený v charakteristických sáčcích. Produkt je dokonale chráněný před světlem, dlouho vydrží čerstvý bez konzervantů a umělých barviv. Capri-sun Fun Alarm v sobě kombinuje svěží...

doručení: rozvoz po Praze a Messenger ČR

CAPRI SUN - nesycený nápoj oblíbený mezi dětmi i dospělými, balený v charakteristických sáčcích. Produkt je dokonale chráněný před světlem, dlouho vydrží čerstvý bez konzervantů a umělých barviv.
Capri-sun Fun Alarm v sobě kombinuje svěží chuť citrónu, jablka, černého rybízu, višní, jahod a limety.

Při výrobě Capri-Sun se dbá na kvalitu a přírodní suroviny. Proto musí ovoce splňovat nejvyšší nároky na chuť a na kvalitu. Prvotřídní kvalitu zajišťuje Capri-Sun rozsáhlými kontrolami ovoce při dodání, v průběhu výroby a při závěrečné kontrole. Potvrzuje to pečeť kvality od nezávislého Institutu Fresenius. Obsažené syntetické látky jako umělá aromata nebo konzervanty jsou absolutně tabu.
Capri-Sun tudíž neobsahuje ani sladidla, nýbrž pouze cukr získaný z rostlin.

Složení: voda, cukr, směs koncentrátů z více druhů ovoce (citron 3,2%, jablko 3,2%, černý rybíz 2,1%, višeň 1,0%, jahoda 0,4%, limetka 0,1%), antioxidant: kyselina askorbová, přírodní aroma.
Značka zboží Capri-sun
Objem produktu 0,2 l
Počet kusů v balení 10

Napsat komentář k produktu

Pro napsání recenze musíte být přihlášen(a).
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.