Tento online obchod používá cookies k některým užitečným funkcím. Bez použití cookies jsou možnosti internetového obchodu omezené. Pokud nesouhlasíte, klikněte sem. x

Ovocný sirup JUPÍ koktejl Mojito limetka a máta 0,7l - PET

Zoom

Ovocný sirup JUPÍ koktejl Mojito limetka a máta 0,7l - PET

Kód: 20049
Ať už relaxujete pod palmou na Tahiti či na zahradě svého domku, Koktejl sirup Mojito vám dopřeje skvělé tropické letní osvěžení s limetkou a mátou. Letní osvěžení s limetkou a mátou Mojito, nejslavnějším koktejl světa, se nejprve začalo pí...
Ať už relaxujete pod palmou na Tahiti či na zahradě svého domku, Koktejl sirup Mojito vám dopřeje skvělé tropické letní osvěžení s limetkou a mátou. Letní osvěžení s limetkou a mátou Mojito, nejslavnějším koktejl světa, se nejprve začalo pít jako lék. Oblibu v tomto koktejlu našel i spisovatel Ernest Hemingway.
Koktejl sirup Mojito je skvělý v kombinaci s perlivou vodou. Limetka dodá nápoji citrusovou příchuť a máta přidá svěžest. Kombinace těchto dvou příchutí je skvělý základ pro osvěžující nápoj, který ještě vylepšíte přidáním několika kostek ledu.

Sirup neobsahuje umělá barviva, sladidla ani konzervanty.

Složení: Cukr, glukózovo-fruktozový sirup, voda, kyselina:kyselina citrónová, citrónovášťáva z koncentrátu, limetková šťáva z koncentrátu (0,1%), extrakt máty peprné(100mg/l), antioxidant:kyselina L-askorbová, aromata,barvivo:karoteny.
Značka zboží Jupí
Objem produktu 0,7 l
Počet kusů v balení 6

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, také koupili:

Napsat komentář k produktu

Pro napsání recenze musíte být přihlášen(a).
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.