Tento online obchod používá cookies k některým užitečným funkcím. Bez použití cookies jsou možnosti internetového obchodu omezené. Pokud nesouhlasíte, klikněte sem. x

Nestlé Ricoré 500g

Produkt 4 Od 4
Zoom

Nestlé Ricoré 500g

Kód: 19360
Nestlé Ricoré je unikátní kombinace kávy a čekanky obohacená magneziem. Poznejte ideální vyváženost ingrediencí a zažijte dokonalou harmonii těla i mysli, kdykoli se vám zachce. Rozpustná směs pražené kávy a kávoviny obohacená hořčíkem,...
Nestlé Ricoré je unikátní kombinace kávy a čekanky obohacená magneziem. Poznejte ideální vyváženost ingrediencí a zažijte dokonalou harmonii těla i mysli, kdykoli se vám zachce.

Rozpustná směs pražené kávy a kávoviny obohacená hořčíkem, který je důležitý pro správnou funkci nervů a svalů. V jedné porci je téměř 15 % doporučené denní dávky hořčíku a více jak 37 % doporučené denní dávky vápníku, který je nezbytný pro správnou tvorbu kostí a svalů.

Složení: Rozpustná káva 34,3 %, vláknina (oligofruktóza) 33 %, rozpustná kávovina (čekanka) 30,8 %, síran hořečnatý.
Hmotnost produktu 500 g
Značka zboží Nestlé
Počet kusů v balení 12

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, také koupili:

Napsat komentář k produktu

Pro napsání recenze musíte být přihlášen(a).
Kateřina napsal(a): 11.01.2021
Objednáváme pravidelně, jinde se sehnat nedá. Moc nám chutná, pijeme každé ráno. Doručení vždy obratem a mohu tento obchod jen doporučit.
Marie napsal(a): 06.10.2015
Caro Ricoré je velmi chutný kávový nápoj, který obsahuje jak čekanku a tak kávu (v rozpustné podobě). Nová bezlepková varianta určitě potěší i celiaky :)
Tomáš napsal(a): 11.09.2015
Taky nám se ženou chutná, pijeme každé ráno. Bezva věc, v sáčku, i v doze. Každý šálek si užíváme!
Mirka napsal(a): 07.09.2015
Výborný nápoj, vhodná alternativa ke kávě se 40%podílem čekanky. Nyní i v bezlepkové variantě a v praktickém sáčkovém - uzaviratelném balení. Doporučuji!