Tento online obchod používá cookies k některým užitečným funkcím. Bez použití cookies jsou možnosti internetového obchodu omezené. Pokud nesouhlasíte, klikněte sem. x

Charles Heidsieck Brut Reserve 0,75l

Zoom

Charles Heidsieck Brut Reserve 0,75l

Kód: 14137
Charles Heidsieck je šampaňské s jednou z největších sbírek ocenění na světě. Profesionální degustátoři – největší odborníci mezi „těmi, kdo vědí“ řadili značku Charles Heidsieck vždy k absolutní vinařské špičce. Pravidelně získává ocenění...
Obsah alkoholu: 12 %

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18ti let

Charles Heidsieck je šampaňské s jednou z největších sbírek ocenění na světě. Profesionální degustátoři – největší odborníci mezi „těmi, kdo vědí“ řadili značku Charles Heidsieck vždy k absolutní vinařské špičce. Pravidelně získává ocenění a trofeje. Jen porotci soutěže International Wine Challenge, pořádané každoročně v Británii, udělili vinařskému týmu Charles Heidsieck ocenění „Vinař roku“ již sedmkrát.

Barva: Oslnivý, dlouhotrvající, zářivý světle zlatý odstín s jemnými, elegantními bublinkami.
Aroma: Lahodné aroma, zpočátku připomínající cukroví s tóny kakaa, pralinek a čerstvých mandlí, balancující mezi plností, dráždivostí a rafinovaností, která vyvolává dojem tiramisu, kandovaného ovoce a větrníků s jemným lískooříškovým krémem. Svěží tóny čerstvě natrhaných aromatických bylin, například kopru nebo estragonu, dále posilují dojem cukroví.
Chuť: Obzvlášť hutné a strukturované víno, jehož ušlechtilá struktura je dále vylepšena kandovanou pomerančovou kůrou, s tóny uzeného čaje a pražených mandlí. Neuvěřitelně dlouhá dochuť a svěžest odrůdy Chardonnay brzdí sílu odrůdy Pinot Noir. Vyvážená a elegantně okouzlující.
Závěr: Vyvolává dojem křehkosti rozplývající se na jazyku a svou texturou a lehkostí tak připomíná oplatku. Toto víno projevuje svou osobitost ovocnými tóny bílých broskví, čerstvých mandlí a ananasu, popřípadě tropického kandovaného ovoce.
% alkoholu 12 %
Značka zboží Charles Heidsieck
Objem produktu 0,75 l
Barva bílé
Počet kusů v balení 6

Napsat komentář k produktu

Pro napsání recenze musíte být přihlášen(a).
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.