Tento online obchod používá cookies k některým užitečným funkcím. Bez použití cookies jsou možnosti internetového obchodu omezené. Pokud nesouhlasíte, klikněte sem. x

Montepulciano D´Abruzzo DOC 3l - Folonari

Zoom

Montepulciano D´Abruzzo DOC 3l - Folonari

Kód: 12111
Montepulciano d´Abruzzo je velmi rozšířená a druhá (po Sangiovese) nejvysazovanější odrůda v Itálii, a to nejen v oblasti Abruzzy. Hojně se také pěstuje i v Marche, Molise a Apulii. Svůj původ Montepulciano d´Abruzzo má v Toskánsku, avšak j...
Obsah alkoholu: 12 %

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18ti let

doručení: rozvoz po Praze a Messenger ČR

Montepulciano d´Abruzzo je velmi rozšířená a druhá (po Sangiovese) nejvysazovanější odrůda v Itálii, a to nejen v oblasti Abruzzy. Hojně se také pěstuje i v Marche, Molise a Apulii. Svůj původ Montepulciano d´Abruzzo má v Toskánsku, avšak její příbuznost se slavným vínem Vino Nobile di Montepulciano je čistě lingvistické.
Barva je rubínově červená s granátovými odlesky. Příjemná, ale intenzivní vůně s ovocnými tóny. Dobře vyvážená chuť s plným tělem, příjemnou tříslovinou a dostatkem kyseliny.

Vinařské sklepy Folonari, založené r. 1825 Francescem Folonari ve venetském městečku Valcmonica, mají dnes své hlavní sídlo ve městě Pastrengo a jsou jedním z největších výrobců vína v Itálii.
Již téměř 170 let dodávají tyto tradiční vinařské sklepy na trh venetská vína, se kterými se jméno Folonari stalo známé nejen v Itálii, ale též na celém světě: kvalitní, chuťově čistá vína z charakteristických venetských odrůd, které mají status d.o.c.
Vinařské sklepy Folonari byly jedním z prvních italských velkovýrobců, které umožnily svým zákazníkům ochutnat dobrou kvalitu za velmi přístupnou cenu. Dnes vyváží Folonari svá vína do ca. 60 zemí a má jednu z největších nabídek ze všech venetských výrobců.
% alkoholu 12 %
Značka zboží Folonari
Objem produktu 3 l
Barva červené
Obsah cukru suché
Vinařství Folonari
Počet kusů v balení 3

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, také koupili:

Napsat komentář k produktu

Pro napsání recenze musíte být přihlášen(a).
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.