Tento online obchod používá cookies k některým užitečným funkcím. Bez použití cookies jsou možnosti internetového obchodu omezené. Pokud nesouhlasíte, klikněte sem. x

Charles Heidsieck Brut Rosé Reserve 0,75l

Zoom

Charles Heidsieck Brut Rosé Reserve 0,75l

Kód: 14138
Charles Heidsieck je šampaňské s jednou z největších sbírek ocenění na světě. Profesionální degustátoři – největší odborníci mezi „těmi, kdo vědí“ řadili značku Charles Heidsieck vždy k absolutní vinařské špičce. Pravidelně získává ocenění...
Obsah alkoholu: 12 %
ks

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18ti let

Charles Heidsieck je šampaňské s jednou z největších sbírek ocenění na světě. Profesionální degustátoři – největší odborníci mezi „těmi, kdo vědí“ řadili značku Charles Heidsieck vždy k absolutní vinařské špičce. Pravidelně získává ocenění a trofeje. Jen porotci soutěže International Wine Challenge, pořádané každoročně v Británii, udělili vinařskému týmu Charles Heidsieck ocenění „Vinař roku“ již sedmkrát.

Barva: Odstín anglických růží a třešňových květů prozařující proudy jemných bublinek.
Aroma: Harmonické, zpočátku se objevují ovocné tóny grapefruitu a lesních jahod, které přecházejí ve vůni čerstvého tabáku, skořice a lékořice. V závěru vůně potěší skutečné gurmány – připomíná vanilku a našlehaný domácí džem.
Chuť: Svěží, jemná chuť připomínající ranní atmosféru při snídání topinky s máslem a borůvkovým džemem a dosahující optimální rovnováhy mezi svěžestí a dochutí.
% alkoholu 12 %
Značka zboží Charles Heidsieck
Objem produktu 0,75 l
Barva růžové
Počet kusů v balení 6

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, také koupili:

Napsat komentář k produktu

Pro napsání recenze musíte být přihlášen(a).
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.