Tento online obchod používá cookies k některým užitečným funkcím. Bez použití cookies jsou možnosti internetového obchodu omezené. Pokud nesouhlasíte, klikněte sem. x

Dom Perignon rose 0,75l

Zoom

Dom Perignon rose 0,75l

Kód: 14017
Země původu: Francie Šampaňské Dom Pérignon je pojmenováno na počest mnicha a sklepmistra jménem Dom Pierre Perignon z vévodství Hautvillers v oblasti Champagne. Žil v letech 1668 – 1715 a velkou část svého života zasvětil studiu tajů šumi...
Obsah alkoholu: 12.5 %

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18ti let

Země původu: Francie
Šampaňské Dom Pérignon je pojmenováno na počest mnicha a sklepmistra jménem Dom Pierre Perignon z vévodství Hautvillers v oblasti Champagne. Žil v letech 1668 – 1715 a velkou část svého života zasvětil studiu tajů šumivého vína, která neustále vylepšoval. Díky své intuici, přísnosti, četnému pozorování a hlavně porozumění výrobu šumivých vín dovedl k dokonalosti.
Dom Pérignon se právem řadí na vrchol mezi luxusními šampaňskými. Zároveň je nejprodávanější značkou Cuvée Prestige Champagne na světě. Máte–li opravdový důvod k oslavě, nemůžete zvolit lépe.

Světle žlutá se zlatým probleskem, Zabarvení briošky a medu se briskně snoubí s čerstvou mandlí a meruňkou ozdobenou kouřovými nádechy.Po prvotní intenzitě a zralosti se postupně dostaví napětí, které přetrvává a pulzuje, je čiré, nerostné a ovocné.
% alkoholu 12.5 %
Objem produktu 0,75 l
Počet kusů v balení 6

Napsat komentář k produktu

Pro napsání recenze musíte být přihlášen(a).
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.