Tento online obchod používá cookies k některým užitečným funkcím. Bez použití cookies jsou možnosti internetového obchodu omezené. Pokud nesouhlasíte, klikněte sem. x

Piper Heidsieck brut 0,375l

Zoom

Piper Heidsieck brut 0,375l

Kód: 14060
Patří mezi jedno z nejoceňovanějších šampaňských na světě. Mimořádně suché, plné šumivé víno aromatické chuti se hodí k mnoha výjimečným příležitostem. Jeho vynikající lehká a svěží ovocná chuť je dána optimální kombinací tří odrůd hroznové...
Obsah alkoholu: 12 %
ks

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18ti let

Patří mezi jedno z nejoceňovanějších šampaňských na světě. Mimořádně suché, plné šumivé víno aromatické chuti se hodí k mnoha výjimečným příležitostem. Jeho vynikající lehká a svěží ovocná chuť je dána optimální kombinací tří odrůd hroznového vína (Chardonnay, Pinot Noir, Pinot Meunier).
Výrábí se šampanizací (tj. druhotným kvašením v láhvi) směsi zákonem povolených odrůd Chardonnay, Pinot noir a Pinot meunier, vypěstovaných v oblasti Champagne. Zraje 4 roky v láhvi.

Doporučujeme konzumovat jako samostatný nápoj o teplotě asi 5–7 °C nebo jako součást míchaných nápojů

Tip na drink: Mimosa (Do flétny na šumivé víno nalijte asi do poloviny dobře vychlazený pomerančový džus nebo čerstvě vylisovanou sladší pomerančovou šťávu a sklenku doplňte velmi dobře vychlazeným Piper Heidsieck Champagne Brut.)
% alkoholu 12 %
Značka zboží Piper Heidsieck
Objem produktu 0,375 l
Barva bílé
Počet kusů v balení 12

Napsat komentář k produktu

Pro napsání recenze musíte být přihlášen(a).
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.