Tento online obchod používá cookies k některým užitečným funkcím. Bez použití cookies jsou možnosti internetového obchodu omezené. Pokud nesouhlasíte, klikněte sem. x

Svatomartinské Svatovavřinecké rosé 0,75l - Zámecké vinařství Bzenec

Zoom

Svatomartinské Svatovavřinecké rosé 0,75l - Zámecké vinařství Bzenec

Kód: 12108
Ročník 2018 přinesl několik příležitostí i výzev. Réva vyrašila i o tři týdny dříve, než je běžné a slunečních dnů bylo nadprůměrné množství. Jedním z nejzásadnějších kritérií je v letošním ročníku termín sklizně, který byl oproti běžným le...
Obsah alkoholu: 12 %

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18ti let

doručení: rozvoz po Praze a Messenger ČR

Ročník 2018 přinesl několik příležitostí i výzev. Réva vyrašila i o tři týdny dříve, než je běžné a slunečních dnů bylo nadprůměrné množství. Jedním z nejzásadnějších kritérií je v letošním ročníku termín sklizně, který byl oproti běžným letům posunut o 2-3 týdny dříve. Začalo se sbírat v období tropických teplot, neboť hrozny některých odrůd dozrály již na konci srpna. Na druhou stranu to přineslo více času na přípravu mladých vín.

Nehledejte v mladém víně rozložitou plnost, ale zamilujte si jeho štíhlý projev mizejícího mládí. Doprovázejte vždy mladá vína jen lehkými pokrmy a vzpomínkami na svá mladá léta!

Doporučená teplota podávání je 9 - 11°C.

Tradice Svatomartinského vína vychází ze starodávného zvyku vinařů přiťukávat si na svátek svatého Martina ( 11. 11. ) poprvé novým, mladým a jiskrným vínem. Vínem, u kterého byli všichni zvědaví, jaké že bude to první letošní víno ?

Doprovázejte mladá vína spíše lehkými pokrmy jako jsou ryby, drůbež a především tradiční pečená svatomartinská husička.

Alergeny: oxid siřičitý.
% alkoholu 12 %
Objem produktu 0,75 l
Ročník 2018
Barva růžové
Obsah cukru suché
Odrůda Svatovavřinecké
Vinařství Zámecké vinařství Bzenec
Počet kusů v balení 6

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, také koupili:

Napsat komentář k produktu

Pro napsání recenze musíte být přihlášen(a).
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.