Tento online obchod používá cookies k některým užitečným funkcím. Bez použití cookies jsou možnosti internetového obchodu omezené. Pokud nesouhlasíte, klikněte sem. x

Svatomartinské Zweigeltrebe rosé 0,75l - Patria Kobylí

Zoom

Svatomartinské Zweigeltrebe rosé 0,75l - Patria Kobylí

Kód: 12485
Dostáváte na stůl první letošní víno. Hrozny byly sklizeny na vybraných vinicích tak, aby víno z těchto hroznů Vám mohlo být podáváno již dnes. Nechte se ovanout dechem bujarého mládí a svěžestí vinných vůní na rozhraní révového moštu a z n...
Obsah alkoholu: 12 %

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18ti let

doručení: rozvoz po Praze a Messenger ČR

Dostáváte na stůl první letošní víno. Hrozny byly sklizeny na vybraných vinicích tak, aby víno z těchto hroznů Vám mohlo být podáváno již dnes. Nechte se ovanout dechem bujarého mládí a svěžestí vinných vůní na rozhraní révového moštu a z něho se rodícího vína.

Nehledejte v mladém víně rozložitou plnost, ale zamilujte si jeho štíhlý projev mizejícího mládí. Doprovázejte vždy mladá vína jen lehkými pokrmy a vzpomínkami na svá mladá léta!

Doporučená teplota podávání je 9 - 11°C.

Tradice Svatomartinského vína vychází ze starodávného zvyku vinařů přiťukávat si na svátek svatého Martina ( 11. 11. ) poprvé novým, mladým a jiskrným vínem. Vínem, u kterého byli všichni zvědaví, jaké že bude to první letošní víno ?

Doprovázejte mladá vína spíše lehkými pokrmy jako jsou ryby, drůbež a především tradiční pečená svatomartinská husička.

Alergeny: oxid siřičitý.
% alkoholu 12 %
Objem produktu 0,75 l
Ročník 2022
Barva růžové
Obsah cukru suché
Odrůda Zweigeltrebe
Vinařství Patria Kobylí
Počet kusů v balení 6

Napsat komentář k produktu

Pro napsání recenze musíte být přihlášen(a).
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.