Znovín de Luxe Sekt Demi Sec 0,75l
Znovín de Luxe Sekt Demi Sec je jemné šumivé víno vyráběné klasickou metodou druhotného kvašení přímo v lahvi, což mu dodává bohaté aroma a jemné perlení. Tento sekt vzniká z kombinace odrůd Rulandské bílé a Ryzlink rýnský, které propůjčují vínu harmonický poměr svěží kyselinky a příjemné sladkosti.
Chuťový profil: Elegantní ovocné tóny s náznaky zralých broskví a citrusů, doplněné jemnou květinovou vůní a hladkým, dlouhotrvajícím závěrem.
Podávání: Vhodné podávat lehce vychlazené na 6–8 °C jako aperitiv nebo k lehkým dezertům, ovocným salátům či jemným sýrům.
Zajímavost: Díky klasické metodě zrání v lahvi a dlouhé tradici vinařství Znovín Znojmo si tento sekt získal oblibu nejen u milovníků šumivých vín, ale i při slavnostních příležitostech.
Alergeny: oxid siřičitý.
-
Značka
-
Kód14211
-
EAN8595011406023
-
% alkoholu12
-
Objem0.75
-
ZnačkaZnovín
-
Barvabílé
-
Obsah cukruDemi Sec
-
OdrůdaCuvée
-
VinařstvíZnovín Znojmo
Znovín
Komentáře (0)
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat